گروگان‌گیری یک معتاد شیشه‌ای در ملاثانی خوزستان/ حضور مأموران انتظامی و مدیریت صحنه

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با تأیید کلّیت حادثه گروگان‌گیری گفت: فردی معتاد به شیشه این حادثه را به وجود آورده بود و پس از چند ساعت انجام عملیات برای آزاد کردن گروگان‌ها در این شهر،  به پایان رسید.

به گزارش یسادس از شب گذشته اخبار و شایعات گوناگونی در شهر ملاثانی مرکز شهرستان باوی استان خوزستان در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که مطالبی با بزرگنمایی درباره گروگانگیری در این شهر مطرح شده بود.

سرهنگ قاسم‌پور معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان شب گذشته ضمن تأیید کلّیت حادثه گروگان‌گیری اظهار داشت: حادثه مورد نظر تا کنون تمام نشده و بنده در حال حاضر در محل حادثه هستم.

وی گفت: شخص گروگان‌گیر که چند نفر را در درون یک اتوبوس گروگان گرفته بود فردی معتاد به شیشه است و تا کنون چندین بار سابقه دستگیری و محکومیت دارد.

سرهنگ قاسم‌پور درباره آمار افراد گروگان در درون اتوبوس گفت: 5 نفر آقا و خانم در داخل اتوبوس به‌همراه راننده گروگان گرفته شده‌اند و مأموران انتظامی با حضور و آمادگی کامل در پی حل مشکل برآمدند تا آسیبی به شخصی نرسد.

علی قاسم پور با اشاره به پایان گروگان‌گیری در ملاثانی اظهار کرد: پس از چند ساعت انجام عملیات برای آزاد کردن گروگان‌ها در این شهر،  به پایان رسید.

وی با بیان اینکه چند نفر روانشناس در کنار ماموران امنیتی حاضر در محل توانستند فرد گروگان‌گیر را از کار خود منصرف کنند، تصریح کرد: خوشبختانه با این اقدامات فرد متخلف از کار خود دست کشید.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان خوزستان اضافه کرد: با توجه به اینکه این حادثه و اقدام در مرکز شهر به وقوع پیوست، نیروهای امنیتی حاضر در محل به منظور جلوگیری از خطرات از تیراندازی خودداری کردند.

قاسم‌پور با بیان اینکه به درخواست فرد گروگان‌گیر یک خودرو در اختیار وی قرار داده شد تا محل را ترک کند، گفت: این اقدام به دلیل جلوگیری از وارد شدن صدمه به مردم صورت گرفت، ولی سوژه تحت تعقیب قرار داشت و اقدامات برای دستگیری وی انجام شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: 7 نفر شامل 3 زن، 3 مرد و یک کودک توسط این فرد در یک اتوبوس گروگان گرفته شده بود که بدون مشکلی رها شدند.


ملاثانی شهری در مسیر جاده شوشتر به اهواز است که در حال حاضر به‌دلیل بروز این حادثه این جاده نیز با ترافیک سنگین اما روان مواجه شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *