ارکانی: در نیروگاه ها مازوت با ۵۰۰ برابر آلودگی بالاتر از حد مجاز در حال سوختن است


یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه امروز در نیروگاه ها همچون نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور به جای گاز، سوخت مازوت با ۵۰۰ برابر آلودگی بالاتر از حد مجاز در حال سوختن است،گفت: صدایی از وزارت نفت و سازمان محیط زیست بر نمی آید.

به گزارش سادس، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: امروز در شرایط مهم و سرنوشت سازی در عرصه بین المللی و در عرصه داخلی به سر می بریم، هفته گذشته انتخابات ریاست جمهوری بزرگترین دشمن جمهوری اسلامی ایران برگزار شد که البته فارغ از نتیجه فعلا اعلام شد ترامپ حامی ترور شهید سلیمانی رفت و بایدن حامی شهید سلیمانی آمد، قاتلی رفت و قاتل دیگری آمد.

وی افرود: امیدواریم دوباره برخی کلاهبرداران سیاسی آدرس غلط ندهند و به جای دویدن برای نوکری ملت و حل مشکلات آنها دنبال افیون مذاکره با آمریکا برای حل مشکلات کشور نباشند، به کاسبان مذاکره در داخل می گویم آقایان خوش خیال و ساده لوح کجای عالم با انسان ضعیف، تنبل و ترسو مذاکره می کنند، مذاکره و دیپلماسی به جز ظرافت، قدرت و عقل هم نیاز دارد کسی که خودش را حقیر کند اجنبی او را بزرگ نخواهد کرد، کسی که در برابر دشمن خزانه خود را خالی نشان دهد قطعا دستی پر نخواهد داشت، کسی که از توانمندی های داخلی ملت خود روی برگردان باشد خارجی جماعت به او رو نخواهند کرد، بفهمید گرچه دیر است.

نماینده مردم نیشابور اظهار کردی: در این مملکت روزی بدون آمدن و رفتن ترامپ و بایدن در تولید بنزین به خودکفایی رسیدیم ولی ترامپ های داخلی مجددا افتخار ملی کشور خودشان را لجن مال کردند و بنزین داخلی را آلوده نامیدند تا ۸ میلیارد دلار بنزین خارجی وارد کنند که در پایان مشخص شد بنزین داخلی هیچ مشکلی نداشت، حتی محیط زیست هم گروگان سیاست شد.

وی در پایان اضافه کرد: امروز در نیروگاه ها همچون نیروگاه سیکل ترکیبی نیشابور به جای گاز، سوخت مازوت با ۵۰۰ برابر آلودگی بالا تر از حد مجاز در حال سوختن است و صدایی از وزارت نفت و سازمان محیط زیست بر نمی آید، مسئولی هم بخواهد کار کند بیچاره اش می کنند برای مثال رییس سازمان خصوصی سازی را تحت فشار عزل می کنند چون کار می کرد و تحت نفوذ نبود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تصویری جالب از محمد صلاح

ی آبان ۲۵ , ۱۳۹۹
مهاجم مصری لیورپول برای نخستین‌بار بعد از ابتلای به ویروس کرونا در وضعیت جالبی دیده شد. به گزارش سادس و به نقل از سایت عربی کوره، محمد صلاح به نگرانی اصلی این روزهای هواداران لیورپول تبدیل شده است. این بازیکن مصری بندر لیورپول را به مقصد قاهره ترک کرد تا […]