سه تیم اروپایی در پی شکار انصاری فرد

[ad_1]

به گزارش سادس:

سه تیم اروپایی برای به خدمت گرفتن کریم انصاری فرد در پی مذاکره با باشگاه پانینیوس هستند.

به گزارش مشرق، اسپورت یونان نوشت: قرارداد کریم انصاری فرد با پانیونیوس در پایان فصل به پایان می رسد و سران این تیم یونانی خواستار مشخص شدن قرارداد این بازیکن هستند تا سرنوشت انصاری فرد قبل از اینکه این بازیکن آزاد شود، مشخص شود.

سران سه تیم اروپایی در یونان به سر می برند و در حال مذاکره با باشگاه پانیونیوس هستند تا این بازیکن را به خدمت بگیرند. فاینورد هلند یکی از تیم هایی است که اصرار زیادی به جذب این بازیکن ایرانی دارد. بعد از درخشش علیرضا جهانبخش و رضا قوچان نژاد در لیگ هلند، اکنون دیگر تیم های هلندی نیز خواستار حضور بازیکنان ایرانی در تیمشان شده اند و در همین رابطه مسئولان فاینورد هلند امیدوار هستند بتوانند سومین ایرانی لیگ هلند را نیز به زودی معرفی کنند.

همچنین مدیر اجرایی تیم لوهاور فرانسه نیز در حال مذاکره با پانیونیوس است تا احتمال حضور انصاری فرد در لیگ فرانسه را بررسی کند. سران بازل سوئیس نیز آخرین تیمی هستند که اخیرا برای مذاکره با پانیونیوس وارد این باشگاه در یونان شده‌اند.

انصاری فرد همچنین چندین خواهان نیز در لیگ یونان دارد. پائوک سالونیکا و آ.ا.ک آتن تیم هایی هستند که امیدوار هستند انصاری فرد را به زودی به ترکیب خود اضافه کند.

به نظر می رسد انصاری فرد به زودی تیم بعدی خود را انتخاب کند و تصمیم خواهد گرفت تا در لیگ یونان بماند یا به لیگ دیگری برود.

پانیونیوس همچنین پیشنهاد تمدید قرارداد با افزایش قرارداد مالی را به انصاری فرد اعلام کرده است و به این بازیکن یک هفته زمان داده است تا تصمیم خود را برای ماندن یا رفتن از این تیم اعلام کند.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *