فراگیری و عمل به رهنمودهای قرآن کریم از اولویت های اصلی نیروی انتظامی است/ امنیت نتیجه تمسک به قرآن است

رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی در مراسم محفل انس با قرآن کریم کارکنان نیروی انتظامی در ساری،گفت : فراگیری و عمل به رهنمودهای قرآن کریم از اولویت های اصلی نیروی انتظامی است.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور، شب گذشته با حضور در محفل انس با قرآن کریم که با حضور جمع کثیری از خانواده های کارکنان انتظامی در حسینیه آیت الله خامنه ای ساری برگزار شد ،از تربیت بیش از ۵۲ هزار حافظ قرآن کریم در نیروی انتظامی خبرداد و گفت : فراگیری و عمل به رهنمودهای قرآن کریم از اولویت های اصلی نیروی انتظامی است .

حجت الاسلام بهرامی با تاکید بر ذکر قرآن و پند گرفتن از آن ،افزود: قرآن به ما درس زندگی می آموزد و اگر قرآن را امام و پیشوای خود قرار دهیم هرگز در مسیر اشتباه قرار نمی گیریم .

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی با بیان این که امروزه دشمنان اسلام می خواهند با تبلیغات رسانه ای خود از طریق شبکه های ماهواره ای سبک زندگی خود را به ما تحمیل کنند تا خانواده ها از هم بپاشند ،خاطر نشان کرد:قرآن کتاب انسان سازی است و اگر فرزندان خود را در پناه قرآن قرار دهیم آنان هرگز تحت تاثیر جنگ فرهنگی دشمنان قرار نمی گیرند وسبک های زندگی غربی را برنمی گزینند .

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی ،تصریح کرد : برترین تنوع ها در قرآن است و باید با ذکر آیات قرآن ، درس گیری و پندگیری از داستان ها و مثال های آن ، به اوامر آن عمل و از کوتاهی در آن پرهیز کنیم .

بهرامی با تاکید بر رعایت اخلاق حسنه و قرآنی در جامعه اسلامی ، اظهار داشت : سزاوار نیست کسی که قرآن را درسینه خود دارد، اگر کسی با او به تندی برخورد کرد او هم با او تندی پاسخ دهد .

رئیس عقیدتی سیاسی ناجا با بیان حدیثی از پیامبر اعظم (ص) بیان داشت : از نکاتی دیگری که باید در حق تلاوت قرآن رعایت کنیم، ترتیل و با شماره خواندن آیات قرآنی است .

حجت الاسلام بهرامی قرآن را پناهگاه جامعه اسلامی برشمرد و گفت : امروز قرآن مهمترین پناهگاه برای جامعه ماست و نتیجه تمسک به قرآن امنیتی است که در آن هستیم ، باید قرآن را بفهمیم و در آن تفکر کنیم و اگر این کار را کردیم زندگی اجتماعی و فردای سالمی خواهیم داشت .

نماینده ولی فقیه در نیروی انتظامی ،در خاتمه با بیان این که در زندگی قرآنی تندی ، طلاق و جدایی جایگاهی ندارد، گفت: در زندگی قرآنی امنیت و مهربانی حکم فرما است .

درابتدای این مراسم پس از ارائه گزارش عملکرد از سوی حجت الاسلام نوری رئیس عقیدتی سیاسی مازندران به نفرات برگزیده و خادمان قرآنی هدایایی به رسم یادبود اهداء شد .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *