فراگيري و عمل به رهنمودهاي قرآن کريم از اولويت هاي اصلي نيروي انتظامي است/ امنيت نتيجه تمسک به قرآن است

رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي در مراسم محفل انس با قرآن کريم کارکنان نيروي انتظامي در ساري،گفت : فراگيري و عمل به رهنمودهاي قرآن کريم از اولويت هاي اصلي نيروي انتظامي است.

به گزارش  سادس به نقل از پايگاه خبري پليس ، رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي کشور، شب گذشته با حضور در محفل انس با قرآن کريم که با حضور جمع کثيري از خانواده هاي کارکنان انتظامي در حسينيه آيت الله خامنه اي ساري برگزار شد ،از تربيت بيش از 52 هزار حافظ قرآن کريم در نيروي انتظامي خبرداد و گفت : فراگيري و عمل به رهنمودهاي قرآن کريم از اولويت هاي اصلي نيروي انتظامي است .

حجت الاسلام بهرامي با تاکيد بر ذکر قرآن و پند گرفتن از آن ،افزود: قرآن به ما درس زندگي مي آموزد و اگر قرآن را امام و پيشواي خود قرار دهيم هرگز در مسير اشتباه قرار نمي گيريم .

نماينده ولي فقيه در نيروي انتظامي با بيان اين که امروزه دشمنان اسلام مي خواهند با تبليغات رسانه اي خود از طريق شبکه هاي ماهواره اي سبک زندگي خود را به ما تحميل کنند تا خانواده ها از هم بپاشند ،خاطر نشان کرد:قرآن کتاب انسان سازي است و اگر فرزندان خود را در پناه قرآن قرار دهيم آنان هرگز تحت تاثير جنگ فرهنگي دشمنان قرار نمي گيرند وسبک هاي زندگي غربي را برنمي گزينند .

نماينده ولي فقيه در نيروي انتظامي ،تصريح کرد : برترين تنوع ها در قرآن است و بايد با ذکر آيات قرآن ، درس گيري و پندگيري از داستان ها و مثال هاي آن ، به اوامر آن عمل و از کوتاهي در آن پرهيز کنيم .

بهرامي با تاکيد بر رعايت اخلاق حسنه و قرآني در جامعه اسلامي ، اظهار داشت : سزاوار نيست کسي که قرآن را درسينه خود دارد، اگر کسي با او به تندي برخورد کرد او هم با او تندي پاسخ دهد .

رئيس عقيدتي سياسي ناجا با بيان حديثي از پيامبر اعظم (ص) بيان داشت : از نکاتي ديگري که بايد در حق تلاوت قرآن رعايت کنيم، ترتيل و با شماره خواندن آيات قرآني است .

حجت الاسلام بهرامي قرآن را پناهگاه جامعه اسلامي برشمرد و گفت : امروز قرآن مهمترين پناهگاه براي جامعه ماست و نتيجه تمسک به قرآن امنيتي است که در آن هستيم ، بايد قرآن را بفهميم و در آن تفکر کنيم و اگر اين کار را کرديم زندگي اجتماعي و فرداي سالمي خواهيم داشت .

نماينده ولي فقيه در نيروي انتظامي ،در خاتمه با بيان اين که در زندگي قرآني تندي ، طلاق و جدايي جايگاهي ندارد، گفت: در زندگي قرآني امنيت و مهرباني حکم فرما است .

درابتداي اين مراسم پس از ارائه گزارش عملکرد از سوي حجت الاسلام نوري رئيس عقيدتي سياسي مازندران به نفرات برگزيده و خادمان قرآني هدايايي به رسم يادبود اهداء شد .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *