نیروی انتظامی در رسیدگی به امور ایثارگران سابقه خوبی دارد

مدیر کل بنیاد شهید استان گیلان گفت: نیروی انتظامی در رسیدگی به امور ایثارگران سابقه بسیار خوبی دارد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، “عبدالله پاکاری” در نشست تعاملی با فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه نیروی انتظامی در رسیدگی به امور ایثارگران سابقه بسیار خوبی دارد، گفت: همه ما باید در خط مقدم حفظ نظام به مردم خدمت کنیم.

مدیر کل بنیاد شهید استان گیلان با اعلام اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروزه بیشتر از هر زمان دیگری مفید و کارساز است، افزود: اهداف بنیاد شهید و نیروی انتظامی مشترک بوده و باید بعضی از ناهماهنگی را از میان برداریم.

سردار محمدرضا میرحیدری در این دیدار با اعلام آمادگی پلیس بر تعامل و همکاری با بنیاد شهید، گفت: نیروی انتظامی با توجه به نوع ماموریت ها کار بسیار زیادی در تامین امنیت دارد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه در شهادت در نیروی انتظامی همیشه باز است، افزود: بنیاد شهید و امور ایثار گران تعامل مناسبی با نیروی انتظامی دارد.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: پلیس در محدوده های ترافیکی و محل های پارک ممنوع، مکان های مشخصی را برای رفاه حال جانبازان تدارک دیده است.

سردار میرحیدری با بیان اینکه ماموریت های ناجا در مناطق مرزی و درون مرزی بسیار زیاد بوده و سازمان های حمایتی باید توجه بیشتری به نیروی انتظامی داشته باشند، اظهار داشت: نیروهای متعهد و مکتبی باید بیش از پیش مورد حمایت قرار گرفته تا با انگیزه بیشتری به خدمت ادامه دهند.

فرمانده انتظامی استان گیلان، خواستار فعالیت بیشتر دستگاه ها در حوزه های فرهنگی شد و گفت: نیروی انتظامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نیز کمک حال دیگر دستگاه های مسئول شده است.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *