تشدید نظارت بر فعالیت صنوف و برخورد با تخلفات کرونایی

سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با سادس، با اشاره محدودیت اتخاذ شده برای فعالیت برخی صنوف در پایتخت، گفت: قطعا پلیس براساس درخواست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و ستادهای استانی عمل خواهد کرد و آنچه را که از ما بخواهند انجام خواهیم داد.

وی ادامه داد:‌ در مورد رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اصناف و اماکن نیز نظارت‌های پلیس تشدید شده و با تخلفات و هرگونه اقدام برخلاف دستورالعمل‌ها و مقررات وضع شده برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک در مترو نیز به سادس گفت:‌ ماموران پلیس مترو نیز در همکاری با عوامل مترو در ایستگاه‌ها مستقر هستند و درخواست ما از مردم نیز این است که پروتکل‌ها و مقررات را رعایت کرده و حتما در فضاهای عمومی از ماسک استفاده کنند.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس در هر زمینه‌ای که به سلامت جامعه برگردد، با تمام توان اقدام و سلامت مردم صیانت خواهد کرد، اظهار کرد:‌ در همین راستا نیز طی این مدت نظارت بر فعالیت صنوف و اماکن تشدید خواهد شد و با موارد تخلف برخورد خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مربی هندبال: امیدوارم باشگاه‌ها طبق پروتکل‌ها پیش بروند

د مهر ۱۴ , ۱۳۹۹
حمید صادقی گفت: فدراسیون هندبال پروتکل‌های خاصی را برای انجام مسابقات لیگ برتر در نظر گرفته که باید همه تیم‌ها رعایت کنند تا مشکلی برای بازیکنان، مربیان و کادر فنی رخ ندهد. سرمربی تیم هندبال مس کرمان در گفت و گو با سادس، در مورد شرایط آمادگی تیمش برای حضور […]