تفهیم قتل عمد 3 نفر به عامل قتل عام خانوادگی در تهران

[ad_1]

به گزارش سادس:

عامل قتل عامل خانوادگی در شهرک ازادی تهران پس از حضور در دادسرای امور جنایی تفهیم اتهام شد.

به گزارش مشرق، صبح امروز با انتقال عامل قتل عام خانوادگی شهرک آزادی به دادسرای امور امور جنایی، فرزانه روبروی بازپرس محسن مدیر روستا قرار گرفت و بار دیگر حرف های قدیمی خود را تکرار کرد.
 
مادر سنگدل در جلسه بازپرسی مدعی شد بیمار روانی است و وقتی متوجه شده همسرش با فرد دیگری در ارتباط است و می خواهد سر او هوو بیاورد دست به این جنایت زده است.
 
فرزانه در دفاع از خود گفت: من بیمار روانی هستم و ان لحظه دچار توهم شده و نمی دانستم چه کار می کنم. من سال گذشته به دکتر روانپزشکم مراجعه کردم و چندسالی است که تحت درمان قرار دارم.
 
در ادامه بازپرس پرونده به قاتل 32 ساله اتهام ارتکاب سه فقره قتل عمد و جرح عمدی با چاقو را تفهیم و فرزانه برای تحقیقات بیشتر در اختیار کاراگاهان پلیس اگاهی قرار داد. قرار است عامل جنایت خانوادگی در پزشکی قانونی مورد معاینات سلامت روحی و روانی قرار گیرد.
 
همچنین پزشک فرزانه که با دستور بازپرس جنایی برای ادای توضیحات احضار شده بود،ادعا کرد: عامل جنایت از سال 79 تحت درمان روانپزشکی قرار داشته و آخرین بار نیز در سال 84 به مطب او مراجعه کرده است.
 
این روانپزشک افزود: فرزانه را در 11 سال گذشته هیچ گاه ویزیت نکرده است و در این مدت عامل جنایت برای درمان مراجعه نکرده است.
 
گفتنی است زن 32 ساله عصر جمعه در شهرک آزادی تهران، پس از قتل همسر، دختر 11 ساله و پسر چهارساله اش، دختر 10 ساله اش را نیز مجروح کرده بود که این کودک از مرگ نجات یافت. زن جوان پس از قتل عام اعضای خانواده اش پس از خودزنی قصد خودکشی از ارتفاع را داشت که همسایه ها مانع کار او شدند.
 
در حال حاضر بهزیستی تهران خواستار نگهداری از دختر 10 ساله به عنوان تنها بازمانده حادثه شده است.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *