امسال به تدریج شاهد رونق در بخش مسکن خواهیم بود

 مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه امسال اقداماتی ناظر بر خروج از رکود و توقف رکود در کشور حاکم خواهد شد، گفت: به تدریج شاهد رونق در بخش مسکن خواهیم بود.
 به گزارش  سادس به نقل از “رویکرد” محمد هاشم بت‌شکن در پاسخ به این سوال که مقامات ارشد وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده‌اند که سال ۹۵ سال رونق مسکن است، گفت: این موضوع را به ۳ بخش می‌توان تقسیم کرد که اولین بخش آن اقداماتی است که ناظر بر توقف رکود و دومین بخش اقداماتی است که ناظر بر خروج از رکود خواهد بود.

بت شکن ادامه داد: سومین بخش اقداماتی خواهد بود که ناظر بر رونق اقتصادی است، بنابراین تصور می‌کنم که امسال اولین و دومین بخش که همانا توقف رکود و اقداماتی که ناظر بر خروج از رکود خواهد بود رخ خواهد داد.

مدیرعامل بانک مسکن تاکید کرد: یعنی ما امسال می‌توانیم اقدامات توقف رکود و خروج از رکود را داشته باشیم که این اقدامات موثری است و می‌تواند باعث روند تدریجی رونق در بخش اقتصاد کلان و سپس بخش مسکن باشد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بخش مسکن بیش از ۳ سال است که در رکود به سر می‌برد و کارشناسان پیش‌بینی کرده‌اند اگر بخش مسکن که موتور محرکه اقتصادی کشور است از رکود خارج شود اقتصاد کلان نیز وارد رونق شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *