وضعیت کارگران بین مرگ و زندگی است

پیشکسوت کارگری و یکی از بنیانگذاران تامین اجتماعی در بازدید از غرفه تسنیم در بیست‌ و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: وضعیت کارگران بین مرگ و زندگی بوده و وضعیت درمان آنها تاسف بار است.

به گزارش سادس به نقل از تسنیم، در پنجمین روز از برگزاری بیست‌ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، «ابوتراب فیضی» – پیشکسوت کارگری و یکی از بنیانگذاران تامین اجتماعی ضمن بازدید از غرفه خبرگزاری تسنیم به گفت‌وگو با خبرنگاران این خبرگزاری پرداخت که مشروح آن در روزهای آتی منتشر می‌شود.

پیشکسوت کارگری و یکی از بنیانگذاران تامین اجتماعی در بازدید از غرفه تسنیم در بیست‌ و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: وضعیت کارگران بین مرگ و زندگی بوده و وضعیت درمان آنها تاسف بار است. و واقعا کارگران هیچ جای دنیا به مانند کارگران کشورمان در رنج و عذاب نیستند.

وی با بیان اینکه شاید من سال دیگر زنده نباشد، خاطره ای از زمان مصدق تعریف کرد و گفت: بنیان تامین اجتماع در آن دوران کلید خورد ولی متاسفانه مصدق و دکتر فاطمی قربانی توده ای ها شدند.

در نمایشگاه امسال 40 روزنامه، 13 خبرگزاری، 23 رسانه در حوزه دین و اندیشه، 86 رسانه در حوزه فرهنگ و هنر، 96 پایگاه خبری و هفته‌نامه سیاسی و اجتماعی، 79 رسانه با محوریت خانواده و 11 عنوان نشریات تخصصی کودکان حضور دارند.

بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات به‌مدت یک هفته تا 21 آبان‌‌ماه از ساعت 9:30 تا 20:30 پذیرای علاقه‌مندان است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *