امنیت امروز کشور مرهون هدایت های مقام معظم رهبری، رشادت ها و جانفشانی شهدا است

 فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت امروز کشور مرهون هدایت های مقام معظم رهبری، رشادت ها و جانفشانی شهدا است.

 سردار ” حسین اشتری” در کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س)، اظهارداشت: خدا را شاکر هستیم که توفیقی حاصل شد دقایقی را در جمع خانواده معزز و مکرم شهدا حضور داشته باشیم.

برگزاری کنگره سراردان و ۲۰۰۰ شهید ناجا با هدف نگهداشت خاطرات آنها

به گزارش سادس وی با بیان اینکه نگهداشت خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: امروز با یاد و نام شهدا، ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس و جانبازان هفته نظم و امنیت که در این استان برای حفظ آمنیت و آسایش این استان و کشور به شهادت رسیدند، این کنگره را آغاز می کنیم.

فرمانده ناجا ادامه داد: تجربه ثابت کرده یاد شهدا باعث حفظ امنیت و آرامش کشور و نیز خنثی شدن توطئه های دشمن می شود.

این مقام عالی انتظامی افزود: با توجه به هجمه های دشمنان، مردم همچنان بیش از گذشته، باورها، اعتقادات و ارزش های خود را حفظ کرده اند؛ در این راستا جمهوری اسلامی ایران از  جامعه ای ایمن و امنی برخوردار است و در مقایسه با کشورهای پیرامونی، آسیب ها و چالش های آن در منطقه کمتر است.

سردار اشتری با بیان اینکه هر زمان که به مقوله معنوی بیشتر پرداخته ایم، جرایم کمتری داشته ایم، گفت: یادآوری زحمات، رشادت ها و جانبازی های شهدای عزیز حتما برای کشور و خود ما ارمغان بزرگی دارد؛ این را باید برای خود قدر بدانیم و به آن ایمان داشته باشیم و هرچه می توانیم یاد و خاطره و شهدا را زنده نگه داریم.

وی با اشاره به ناامنی کشورهای پیرامونی، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران، یک کشور با ثبات و از امنیت مثال زدنی در منطقه برخوردار است.

امنیت امروز کشور مرهون هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و رشادت ها و جانفشانی شهدا است

سردار اشتری ادامه داد: امنیت امروز کشور ما نتیجه رشادت ها و جانفشانی شهدا و از خودگذشتگی خانواده آنها و نیز کسانی است که برای حفظ و تامین امنیت جامعه تلاش می کنند که به آنها افتخار می کنیم و شرمنده آنها هستیم؛ اگر اقدامات شایسته آنها نبود  امنیت امروز وجود نداشت البته امروز شاهد  از جان گذشتگی و رشادت ها در اقصی نقاط کشور خصوصاً استان پهناور سیستان و بلوچستان هستیم.

فرمانده ناجا از مردم، قبایل، طوایف و علمای بزرگ شیعه و سنی این استان به عنوان مرزداران واقعی سیستان و بلوچستان نام برد و بر همکاری آنها با نیروی انتظامی، نظامی و دستگاه های امنیتی تاکید کرد و گفت: اگر این تعامل و نیز رشادت های رزمندگان اسلام، سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی نبود ما این امنیت را نداشتیم.

فرمانده ناجا به بازدید از پاسگاه های مرزی استان اشاره کرد و گفت: در پاسگاه های مرزی، امنیت کامل برقرار و از وضعیت مطلوبی برخوردار بود که این به خاطر شهدا، رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا برای در هدایت رزمندگان اسلام و جامعه است که فرمایشات ایشان نقش بی بدیلی دارد و باید قدردان آن باشیم.

وی ادامه داد: در عرصه های مختلف آن جا که ضدانقلاب و دشمن می خواهد نظام اسلامی ما را به مخاطره بیندازد و به سمت پرتگاه برده و مورد تهدید قرار دهد این هدایت ها توانست آن توطئه را خنثی کند که باید قدردان نعمت ولایت باشیم.

سردار اشتری ادامه داد: اگر پیروی رزمندگان اسلام، امت شهید پرور و خانواده شهدا از تدابیر حضرت آقا نبود معلوم نبود هم اکنون کشور ما در چه وضعیتی قرار داشت؛ امنیت امروز ما حاصل حضور رهبری عادل، فقیه، مرجع تقلید، مجتهد و نائب امام زمان (عج) است .

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: امنیت امروز کشورما نتیجه وحدت بین مردم، مسئولان، دستگاه های نظامی، انتظامی و قضائی است که باید این را پاس بداریم و هر روز بتوانیم آن را ارتقاء دهیم.

سردار اشتری ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای حفظ امنیت و انضباط و برای ارتقاء احساس امنیت با تمام توان و قوا در خدمت مردم شریف کشور است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه “اقتدار نیروی انتظامی باید حفظ شود و این نیرو مظهر اقتدار ملی است که بایستی این اقتدار همراه با عدالت، رأفت و توام با مهربانی باشد”، تاکید کرد: نیروی انتظامی به این سمت حرکت و با متجاوزان به مرزهای کشور، اشرار، باندهای قاچاق موادمخدر، شبکه های جرایم سازمان یافته و نیز هنجارشکنان، مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

ناجا در هر تهدیدی علیه کشور باشد، حضور مقتدرانه دارد

سردار اشتری خاطرنشان کرد: ناجا ثابت کرد که هر کجا خدشه ای و تهدیدی علیه کشور باشد، حضور دارد و گواهش ۱۳ هزار شهیدی است که  تقدیم نظام و مردم کشور خود کرده است.

این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: رأفت و مهربانی ناجا برای مردم و  کسانی است که پناهگاه آنان نیروی انتظامی می باشد و مردم هر روز با این نیرو، در ارتباط هستند و خدمات دریافت می کنند؛ باید با این افراد با رویی گشاده، مهربان و احساس وظیفه برخورد کنیم که چنین بوده و خواهد بود.

اعتماد مردم به ناجا بهترین هدیه برای این نیرو

وی ادامه داد: امروز بهترین هدیه برای ناجا، اعتمادی است که مردم به این نهاد مقدس دارند و این بالاترین سرمایه برای این نیرو به شمار می آید که باید  آن را افزایش داده تا بتوانیم خدمتگزاری صدیق برای مردم شهید پرور خود باشیم.

سردار اشتری ادامه داد: در هر گوشه ای از میهن اسلامی که اتفاقی رخ دهد و آرامش مردم را برهم بزند، نیروی انتظامی حاضر خواهد بود .

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: مجددا از خانواده شهدا، علما، امام جمعه، استاندار،فرماندار و همه کسانی که از راه دور و نزدیک در این کنگره شرکت کردند و فرزندان خود را در نیروی عظیم انتظامی همراهی می کردند، قدردانی می کنم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *