امنيت امروز کشور مرهون هدايت هاي مقام معظم رهبري، رشادت ها و جانفشاني شهدا است

 فرمانده نيروي انتظامي گفت: امنيت امروز کشور مرهون هدايت هاي مقام معظم رهبري، رشادت ها و جانفشاني شهدا است.

 سردار ” حسين اشتري” در کنگره سرداران و 2000 شهيد نيروي انتظامي سيستان و بلوچستان، ضمن تسليت شهادت حضرت فاطمه(س)، اظهارداشت: خدا را شاکر هستيم که توفيقي حاصل شد دقايقي را در جمع خانواده معزز و مکرم شهدا حضور داشته باشيم.

برگزاري کنگره سراردان و 2000 شهيد ناجا با هدف نگهداشت خاطرات آنها

به گزارش سادس وي با بيان اينکه نگهداشت خاطره شهدا کمتر از شهادت نيست، گفت: امروز با ياد و نام شهدا، ايثارگران 8 سال دفاع مقدس و جانبازان هفته نظم و امنيت که در اين استان براي حفظ آمنيت و آسايش اين استان و کشور به شهادت رسيدند، اين کنگره را آغاز مي کنيم.

فرمانده ناجا ادامه داد: تجربه ثابت کرده ياد شهدا باعث حفظ امنيت و آرامش کشور و نيز خنثي شدن توطئه هاي دشمن مي شود.

اين مقام عالي انتظامي افزود: با توجه به هجمه هاي دشمنان، مردم همچنان بيش از گذشته، باورها، اعتقادات و ارزش هاي خود را حفظ کرده اند؛ در اين راستا جمهوري اسلامي ايران از  جامعه اي ايمن و امني برخوردار است و در مقايسه با کشورهاي پيراموني، آسيب ها و چالش هاي آن در منطقه کمتر است.

سردار اشتري با بيان اينکه هر زمان که به مقوله معنوي بيشتر پرداخته ايم، جرايم کمتري داشته ايم، گفت: يادآوري زحمات، رشادت ها و جانبازي هاي شهداي عزيز حتما براي کشور و خود ما ارمغان بزرگي دارد؛ اين را بايد براي خود قدر بدانيم و به آن ايمان داشته باشيم و هرچه مي توانيم ياد و خاطره و شهدا را زنده نگه داريم.

وي با اشاره به ناامني کشورهاي پيراموني، گفت: امروز جمهوري اسلامي ايران، يک کشور با ثبات و از امنيت مثال زدني در منطقه برخوردار است.

امنيت امروز کشور مرهون هدايت هاي داهيانه مقام معظم رهبري و رشادت ها و جانفشاني شهدا است

سردار اشتري ادامه داد: امنيت امروز کشور ما نتيجه رشادت ها و جانفشاني شهدا و از خودگذشتگي خانواده آنها و نيز کساني است که براي حفظ و تامين امنيت جامعه تلاش مي کنند که به آنها افتخار مي کنيم و شرمنده آنها هستيم؛ اگر اقدامات شايسته آنها نبود  امنيت امروز وجود نداشت البته امروز شاهد  از جان گذشتگي و رشادت ها در اقصي نقاط کشور خصوصاً استان پهناور سيستان و بلوچستان هستيم.

فرمانده ناجا از مردم، قبايل، طوايف و علماي بزرگ شيعه و سني اين استان به عنوان مرزداران واقعي سيستان و بلوچستان نام برد و بر همکاري آنها با نيروي انتظامي، نظامي و دستگاه هاي امنيتي تاکيد کرد و گفت: اگر اين تعامل و نيز رشادت هاي رزمندگان اسلام، سپاه، بسيج، ارتش و نيروي انتظامي نبود ما اين امنيت را نداشتيم.

فرمانده ناجا به بازديد از پاسگاه هاي مرزي استان اشاره کرد و گفت: در پاسگاه هاي مرزي، امنيت کامل برقرار و از وضعيت مطلوبي برخوردار بود که اين به خاطر شهدا، رهنمودهاي فرمانده معظم کل قوا براي در هدايت رزمندگان اسلام و جامعه است که فرمايشات ايشان نقش بي بديلي دارد و بايد قدردان آن باشيم.

وي ادامه داد: در عرصه هاي مختلف آن جا که ضدانقلاب و دشمن مي خواهد نظام اسلامي ما را به مخاطره بيندازد و به سمت پرتگاه برده و مورد تهديد قرار دهد اين هدايت ها توانست آن توطئه را خنثي کند که بايد قدردان نعمت ولايت باشيم.

سردار اشتري ادامه داد: اگر پيروي رزمندگان اسلام، امت شهيد پرور و خانواده شهدا از تدابير حضرت آقا نبود معلوم نبود هم اکنون کشور ما در چه وضعيتي قرار داشت؛ امنيت امروز ما حاصل حضور رهبري عادل، فقيه، مرجع تقليد، مجتهد و نائب امام زمان (عج) است .

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: امنيت امروز کشورما نتيجه وحدت بين مردم، مسئولان، دستگاه هاي نظامي، انتظامي و قضائي است که بايد اين را پاس بداريم و هر روز بتوانيم آن را ارتقاء دهيم.

سردار اشتري ادامه داد: نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران براي حفظ امنيت و انضباط و براي ارتقاء احساس امنيت با تمام توان و قوا در خدمت مردم شريف کشور است.

وي با اشاره به فرمايشات رهبر معظم انقلاب مبني بر اينکه “اقتدار نيروي انتظامي بايد حفظ شود و اين نيرو مظهر اقتدار ملي است که بايستي اين اقتدار همراه با عدالت، رأفت و توام با مهرباني باشد”، تاکيد کرد: نيروي انتظامي به اين سمت حرکت و با متجاوزان به مرزهاي کشور، اشرار، باندهاي قاچاق موادمخدر، شبکه هاي جرايم سازمان يافته و نيز هنجارشکنان، مقتدرانه برخورد خواهد کرد.

ناجا در هر تهديدي عليه کشور باشد، حضور مقتدرانه دارد

سردار اشتري خاطرنشان کرد: ناجا ثابت کرد که هر کجا خدشه اي و تهديدي عليه کشور باشد، حضور دارد و گواهش 13 هزار شهيدي است که  تقديم نظام و مردم کشور خود کرده است.

اين مقام عالي انتظامي تصريح کرد: رأفت و مهرباني ناجا براي مردم و  کساني است که پناهگاه آنان نيروي انتظامي مي باشد و مردم هر روز با اين نيرو، در ارتباط هستند و خدمات دريافت مي کنند؛ بايد با اين افراد با رويي گشاده، مهربان و احساس وظيفه برخورد کنيم که چنين بوده و خواهد بود.

اعتماد مردم به ناجا بهترين هديه براي اين نيرو

وي ادامه داد: امروز بهترين هديه براي ناجا، اعتمادي است که مردم به اين نهاد مقدس دارند و اين بالاترين سرمايه براي اين نيرو به شمار مي آيد که بايد  آن را افزايش داده تا بتوانيم خدمتگزاري صديق براي مردم شهيد پرور خود باشيم.

سردار اشتري ادامه داد: در هر گوشه اي از ميهن اسلامي که اتفاقي رخ دهد و آرامش مردم را برهم بزند، نيروي انتظامي حاضر خواهد بود .

فرمانده ناجا در خاتمه گفت: مجددا از خانواده شهدا، علما، امام جمعه، استاندار،فرماندار و همه کساني که از راه دور و نزديک در اين کنگره شرکت کردند و فرزندان خود را در نيروي عظيم انتظامي همراهي مي کردند، قدرداني مي کنم.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *