مذاکره با بدهکاران اولین گام وصول مطالبات”ثامن”

باید مسیر وصول مطالبات از شعب و مذاکره با بدهکاران آغاز شود. لذا در صورت بی‌نتیجه بودن مذاکرات ضروری است پرونده‌ها به وکلای طرف قرارداد سپرده شود.

به گزارش سادس به نقل از رویکرد داود احمدی بلوطکی، یکی از مدیران سرپرستی موسسه اعتباری ثامن خوزستان، در جلسه‌ای با وکلا و اعضای دایره پیگیری و وصول مطالبات به اهمیت و ضرورت پیگیری مطالبات اشاره و به تبیین ضرورت ارتباط مستمر و دوسویه وکلا با دایره پیگیری وصول مطالبات تأکید کرد.

وی در همین رابطه گفت: این ارتباط باید به‌گونه‌ای باشد که شاهد ارائه پاسخ‌های متناقض و متعارض به مشتریان نباشیم چراکه سردرگمی مشتریان باعث جدای آن‌ها از ثامن و عدم حصول نتیجه مطلوب در وصول مطالبات می‌شود.

احمدی با تأکید بر تعیین تکلیف پرونده‌های قدیمی که مدت زیادی است در اختیار وکلا است شد، افزود: همکاری سرپرستی با وکلا منوط به نتایج حاصله وکلا و پیگیری آن‌ها تا اخذ رأی نهایی پرونده‌های مطالباتی از مراجع قضایی است.

در ادامه جلسه وکلا بابیان برخی مشکلات خود همچون عدم همکاری مراجع قضایی در مرحله اجراییه و یا در تعداد رسیدگی به پرونده‌ها در یک ماه، خواستار رایزنی‌های بیشتر سرپرستی خوزستان و همکاری بیشتر با آن‌ها شدند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *