موفقیت پلیس در گرو استفاده صحیح از اصول آموزشی است

فرمانده انتظامی استان با تاکید بر موضوع آموزش، گفت: به کارگیری صحیح اصول آموزشی در کلیه ماموریت های انتظامی ضریب موفقیت را افزایش می دهد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “غلامعباس غلامزاده” در حاشیه بازدید از فرماندهی انتظامی شهرستان بروجن گفت: واحدهای انتظامی در سایه نظم می توانند به وظیفه خود برای تامین امنیت دست یابند و تولید امنیت تنها در سایه رعایت نظم و انضباط فردی و گروهی حاصل می شود.

وی توجه به قانون گرایی را از دیگر نکات مهم در ماموریت های ناجا بیان کرد و اظهار داشت: رعایت ضوابط و مقررات قانونی بسیار اهمیت دارد و نیابد فراتر از آن قدم برداریم.

غلامزاده موضوع آموزش را در سطوح مختلف مورد اهمیت خواند و تاکید کرد: تقویت دانش از طریق آموزش در تمامی ماموریت های انتظامی ضریب موفقیت را افزایش می دهد.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد : آموزش از مهم‌ترین اقدامات و برنامه‌ها است و به عنوان یک ابزار تکمیل کننده عملکرد به شمار می رود، در نتیجه باعث توانمندی نیروی انسانی موجود شده و موفقیت‌های آتی را تضمین می کند.

وی داشتن اقتدار ، توانمندی ، جدیت و شجاعت را از ویژگی های مهم در پیشبرد اهداف هر سازمان برشمرد و افزود : توجه به امر آموزش از ارکان اصلی رسیدن به شرایط مطلوب برای حفظ و ارتقاء میزان آمادگی کارکنان و پیشبرد اهداف سازمانی می باشد .

غلامزاده ارتقای آموزش و مهارت های کارکنان را در موفقیت بیشتر یگان ها در حوزه های کاری و عملیاتی، موثر دانست و بر رفع کمبود ها و کاستی ها در این حوزه تاکید کرد و گفت: همه مسئولان پلیس باید آموزش جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

این مقام ارشد انتظامی، ضمن تاکید بر ضرورت آموزش مستمر در حوزه های کاری ماموران پلیس، افزود: لازم است فرماندهان و مدیران نسبت به آموزش مستمر کارکنان در خصوص ماموریت های پیش رو برنامه ریزی داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری نظارت واحدهای مربوطه بر آموزش کارکنان انتظامی را ضروری دانست و گفت: استفاده از تجربیات مدیران، فرماندهان و ارتقاء سطح آموزش علمی و عملی کارکنان پلیس، بسیار مهم است.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *