تقدیر امام جمعه اردبیل از عملکرد مثبت و رفتار شایسته ماموران پلیس راه

نماینده ولی فقیه در استان طی تماس تلفنی با فرمانده انتظامی استان ، مراتب قدردانی خود را از عملکرد مثبت و رفتار شایسته ماموران تیم گشت پلیس راه “اردبیل –آستارا” اعلام کرد.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “حجت فتاحی” گفت: آیت الله “سید حسن عاملی” نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، هنگام بازدید نامحسوس و عبور از محور “آبی بیگلو” ، ماموران تیم گشت پلیس راه “اردبیل –آستارا” که با حضور مؤثر و پررنگ، رفتار شایسته با رانندگان، تکریم مناسب ارباب رجوع و خدمات رسانی شایسته به مردم ،ماموریت تامین امنیت ترافیکی و ارتقای ایمنی سفر را انجام می دادند، مشاهده کرد.

وی افزود: بعد از مشاهده این صحنه که جلوه ای از پلیس اسلامی و متعهد بود، امام جمعه اردبیل طی تماس تلفنی با سردار “حسین عبدی” فرمانده انتظامی استان مراتب قدردانی خود را اعلام و درخواست تشویق شایسته ماموران پلیس راه را کرد.

رئیس پلیس راه استان اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود پیشگیری از وقوع حوادث و تلفات رانندگی، جلب رضایتمندی مردم، ارتقاء احساس نظم و امنیت ترافیکی در محورهای برون شهری و خدمات رسانی مضاعف به رانندگان را از اولویت های مهم ماموریتی ماموران پلیس راه برشمرد و تصریح کرد: برابر پیام های رسیده به دفتر نظارت همگانی پلیس و ارزیابی های عمومی این مهم تاکنون محقق شده است. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *