خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) یک تکلیف مقدس است

فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از مراحل تکمیلی زیرساخت های پایانه مرزی چزابه در راستای استقبال از زائران اربعین حسینی(ع)، گفت: خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) یک تکلیف مقدس است و باید به آن افتخار کنیم.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار”قاسم رضایی” با هدف ارزیابی مراحل تکمیلی زیرساخت های استقبال از زائران حسینی(ع) پس از ورود به استان خوزستان از آخرین اقدامات انجام شده در راستای آماده سازی بسترهای خدمات رسانی از پایانه مرزی چزابه بازدید کرد.

وی در جمع مسئولان و کارکنان پایانه مرزی چزابه گفت: اقدامات انجام گرفته در تسریع تردد و رفاه زائران دراین پایانه مطلوب است که این زحمات و تلاش را نتیجه همدلی، صمیمیت، هم افزایی و داشتن ایمان و هدف مشترک مردم و مسئولان استان می دانم؛ مطمئن باشید خدمت به تمام زائران اباعبدالله الحسین(ع) برهمه ما یک تکلیف مقدس است و باید به آن افتخار کنیم.

در ادامه این دیدار، آقای ” نو نژاد” مسئول پایانه مرزی چزابه ضمن ارائه آخرین اقدامات و تحولات صورت گرفته در حوزه های ساخت و تکمیل زیرساخت های تسهیل سفر زائران اربعین، بیان داشت: با وجود نا امنی های منطقه ای در خاورمیانه و خصوصا بعضی ازکشورهای همسایه ایران، به لطف و عنایت الهی و به برکت خون شهدا و هوشیاری مرزبانان، امروزه شاهد رونق چشمگیر بازارچه ها و حضور سرمایه گذاران، شرکتهای تجاری و صنعتی در تمامی نوار مرزی هستیم که این خود نقطه امیدی برای ملت بزرگ ایران در عرصه های بین المللی است.

مسئول پایانه مرزی چزابه در پایان سخنان خود از همکاری و پشتیبانی مرزبانی استان خوزستان در تامین امنیت مرزهای منطقه، افزایش سطح مشارکت و همکاری با مرزبانان کشور عراق و گسترش مشارکت های همه جانبه در خدمات رسانی بی دریغ به زائران حسینی(ع) قدر دانی کرد. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *