تامین امنیت مهمترین هدف قرارگاه اربعین / پلیس با انگیزه معنوی در خدمت زائران

سردار “قنبری” در جلسه قرارگاه اربعین حسینی که با حضور روسا و معاونان پلیس های تخصصی استان برگزار شد ، از تقویت تیم های انتظامی و راهور استان برای تامین نظم و امنیت این ایام خبرداد و گفت: هدف اصلی از تشکیل قرارگاه اربعین ، تامین امنیت ، ارتقاء سطح آمادگی کارکنان انتظامی استان ، پیشگیری از وقوع جرم و استفاده همه جانبه از امکانات و تجهیزات موجود است.

فرمانده انتظامی استان قنبری افزود: پلیس استان برای انجام ماموریت ها و تامین نظم و امنیت زوار امام حسین (ع) ، در آمادگی کامل بوده و با اشرافیت بر موضوعات انتظامی ، امنیتی و ترافیکی درصدد ایجاد امنیتی مطلوب برای این ایام است.

وی بیان داشت: استان لرستان یکی از راه های مواصلاتی برای سفر به عتبات عالیات بوده و قطعا امسال نیز چون سال های گذشته شاهد حجم بالای تردد در محورهای مواصلاتی استان خواهیم بود که با همکاری سازمان های خدمات رسان و دستگاه های مرتبط با همه توان و امکانات موجود انشاء الله شاهد سفری ایمن و عاری از رخداد هرگونه حادثه برای زائران باشیم .

سردار قنبری با بیان این که پلیس لرستان افتخار خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را دارد ، گفت: تمام تلاش پلیس ، فراهم کردن زمینه رفاه حال زائران حسینی است.

فرمانده انتظامی استان در پایان گفت : پلیس لرستان با انگیزه معنوی در جهت خدمت به زائران اباعبداله الحسین (ع) انجام وظیفه خواهد کرد چرا که خدمت با انگیزه مقدس و الهی ، عامل توفیق نیروی انتظامی در ماموریت ها است.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *