ممنوعیت رفت وآمد در شهر سامراء

یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین عراق اعلام کرد که نیروهای عراقی پس از انفجار بمب در ترمینال مسافری شهر سامراء به حالت آماده باش درآمده و در این شهر ممنوعیت رفت وآمد اعلام شده است.
به گزارش سادس به نقل از بولتن نیوز،نیروهای عراقی از طریق بلندگوها ممنوعیت رفت وآمد در شهر سامرا اعلام کردند.
منابع امنیتی در استان صلاح الدین در شمال بغداد امروز (یکشنبه) اعلام کردند که براثر انفجار دو خودرو بمبگذاری شده در تکریت و سامراء، ۱۴ شهروند عراقی کشته و ۲۵ نفر دیگر زخمی شدند.
خودرو بمب گذاری شده در پارکینگ امامین عسکریین (ع) منفجر شد که به فاصله حدود یک هزار متری از حرم امامین عسکریین (ع) قرار دارد و آسیبی به این دو مرقد مطهر نرسیده، اما هنوز از تلفات انسانی این انفجار گزارشی منتشر نشده است.
خودرو بمب گذاری شده از نوع خودرو فوریت های پزشکی امروز یکشنبه در ورودی اداره هوا شناسی استان صلاح الدین در جنوب شهر تکریت منفجر شد که بر اثر آن ۱۴ شهروند عراقی کشته و ۲۵ نفر دیگر زخمی شدند.
کارشناسان امنیتی پیشتر گفته بودند که گروه تروریستی داعش برای انحراف در عملیات آزاد سازی موصل و کاهش فشار نظامی روی عناصرش در موصل به دنبال انجام عملیات تروریستی پراکنده و انفجار خودرو و عملیات انتحاری در شهرهای مختلف عراق است.
‘حیدر العبادی’ نخست وزیر عراق نیز دیروز شنبه در جریان بازدید از محورهای عملیاتی موصل به تلویزیون دولتی عراق گفت که ستون پنجم داعش در عراق برای نجات این گروه تروریستی از موصل تلاش می کند

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *