تاکید بر لزوم تقویت همکاری های ارتش و مرزبانی

فرمانده مرزبانی ناجا و فرمانده نیروی زمینی ارتش در جلسه ای مشترک راه کارهای افزایش همکاری های دو جانبه را بررسی کردند.

به گزارش  سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار “قاسم رضایی” همزمان با روز ارتش با حضور در ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش با امیر “پوردستان ” دیدار و ضمن تبریک این روز، عملکرد ارتش جمهوری اسلامی ایران در طول دفاع مقدس و پس از آن را بسیار مطلوب عنوان کرد.

وی در این دیدار با اشاره به اینکه روحیه بسیجی و انقلابی ارتشیان جمهوری اسلامی ایران ، وجه تمایز آنان با تمام ارتش های دنیا است ؛ افزود : اعتقاد به فرهنگ عاشورا و راه امام حسین (ع) عامل بزرگ قدرت نیروهای مسلح ایران است.

فرمانده مرزبانی ناجا ، سکانداری و هدایت نیروهای مسلح ایران توسط یک مجتهد جامع الشرایط و در مسیر الهی را ، عامل تقدس خدمت در نیروهای مسلح ایران برشمرد و تصریح کرد : جوانان این مرز و بوم با تمام توان و اعتقاد راسخ از مرزهای مقدس این کشور دفاع می کنند تا امانت بزرگ شهدا را به دست امام زمان (عج)برسانند.

سردار رضایی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تشریح ۳ راهبرد مرزبانی و اقدامات انجام شده در سال گذشته در این رابطه به تبیین نتایج بسیار مثبت این اقدامات درافزایش کشفیات ، کاهش آسیب پذیری ها و همچنین افزایش تعاملات مرزی با کشورهای همسایه پرداخت.

فرمانده مرزبانی ناجا بیان کرد : افزایش تعاملات مرزی با مرزبانان کشورهای همسایه در حراست جدی تر از مرزهایشان موجب رفع بسیاری از مشکلات گذشته و جلوگیری از وقوع اتفاقات ناگوار در مرزهای مشترک شده است.

امیر پوردستان نیز در این دیدار با اشاره به بازدید های خود از نقاط مرزی عنوان داشت: آمادگی واحد های مرزبانی در سطح بسیار خوبی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش وجود روحیه بسیجی و سلحشوری را از ویژگی های بارز مرزبانان دانست و تصریح کرد : مرزبانان غیور کشور با مبارزه قاطع با قاچاقچیان نقش ویژه ای در تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در رسیدن به اقتصاد مقاومتی دارند.

گفتنی است سردار رضایی و امیر پوردستان در این جلسه به بررسی راه کار های ارتقاء تعاملات مشترک پرداختند

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *