ارسال محموله دارویی انسولین روسیه به ونزوئلا


مقامات بهداشتی‌ ونزوئلا از دریافت یک محموله کمک‌های بشردوستانه از روسیه حاوی ۸۴۰ هزار بسته داروی انسولین خبر دادند.

به گزارش سادس، معاون وزیر بهداشت ونزوئلا اعلام کرد: به دنبال همکاری‌های گسترده این کشور با روسیه، محموله‌ ۸۴۰ هزار بسته دارویی حاوی پنج نوع انسولین از روسیه دریافت کرده‌اند.

مسکو تعهد کرده است در جریان همه‌گیری کرونا و تداوم سختگیرانه تحریم‌ها علیه این کشور آمریکای جنوبی، به تأمین منابع حیاتی و کمک‌های بشردوستانه برای کاراکاس ادامه دهد.

در سال ۲۰۱۹ میلادی در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن پترزبورگ توافقنامه‌ای مبنی بر ارسال انسولین به ونزوئلا به منظور اطمینان از دسترسی بیماران دیابتی در این کشور به داروهای انسولین منعقد شد.

بنا بر گزارش اسپوتنیک، ونزوئلا هم‌چنین در ماه مه میلادی ۵۰۰ هزار بسته انسولین را به عنوان بخشی از برنامه‌ی تأمین حداکثر پنج میلیون دوز انسولین برای این کشور آمریکای جنوبی در طول ۲۰۱۹-۲۰۲۰ دریافت کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طراحی کفش ورزشی با مکانیزم هیدرولیکی

ی تیر ۲۲ , ۱۳۹۹
محققان ‏دانشگاه بیرجند موفق به طراحی و ساخت کفش ورزشی با مکانیزم هیدرولیکی و ثبت اختراع آن شدند.‏ به همت محققان دانشگاه بیرجند انجام شد:‏ ثبت اختراع کفش ورزشی با مکانیزم هیدرولیکی/ تأمین آب معدن طلای هیرد ‏ به گزارش سادس، دکترسیدعباس فرجاد پزشک، ‏عضو هیئت علمی گروه علوم ورزشی […]