تجمیع مراحل ثبت نام زائرین اربعین در سامانه سماح

[ad_1]

به گزارش سادس:

سازمان حج و زیارت اعلام کرد که به منظور ارائه تسهیلات بیشتر به زائرین عزیز اربعین، از روز دو­شنبه، فرایند ثبت ­نام و تحویل مدارک زائران در یک مرحله و هم­زمان در دفاتر خدمات زیارتی سراسر کشور انجام می­‌شود.

به گزارش مشرق، سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مراحل ثبت نام زائرین اربعین در سامانه سماح از روز دوشنبه هفته جاری تجمیع می‌شود.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به استقبال کم­ نظیر مشتاقان زیارت اربعین حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و افزایش قابل توجه شمار ثبت ­نام­ کنندگان در سامانه سماح، با توجه به فرصت اندک باقی‌مانده تا اربعین حسینی (علیه السلام)، به منظور ارائه تسهیلات بیشتر به زائرین عزیز اربعین، از روز دو­شنبه 17 آبان­ ماه، فرایند ثبت ­نام و تحویل مدارک در یک مرحله و هم­زمان انجام می­‌شود.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است که ازائرین محترم می­‌توانند با مراجعه به 2300 دفتر زیارتی در سراسر ایران (که اسامی و نشانی آنها در سامانه سماح samah.haj.ir و وب­ گاه سازمان حج و زیارت hajnews.ir قابل دسترسی است به طور هم­زمان نسبت به ثبت­ نام در سامانه سماح، پرداخت هزینه­‌های مربوطه و ارائه مدارک اقدام کنند.

در پایان از زائرین عزیزی که در سامانه سماح ثبت­ نام کرده‌اند و تا کنون مدارک (گذرنامه و 2 قطعه عکس) خود را تحویل نداده‌اند تقاضا می‌­شود سریعاً نسبت به ارائه مدارک به دفاتر زیارتی اقدام کنند.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *