یک وزیر باید قربانی مدیریتی شود/ به آموزش و پرورش جفا می‌شود


مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه و رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفتگو با پایگاه خبری سادس:

برای بازگشت آموزش و پرورش به جایگاه واقعی باید قربانی داد؛ یک وزیر باید قربانی مدیریتی شود تا آموزش و پرورش به دغدغه اصلی مسئولین تبدیل شود.

همچنان سیستم آموزشی ما مظلومانه به کار خودش ادامه می‌دهد وهیچ مقام مسئولی آن طوری که باید حمایت‌های لازم را از آموزش و پرورش انجام نمی‌دهد.

بسیارعجیب است که آموزش و پرورش با کسری بودجه مواجهه می‌شود، جای سوال اینجاست که به چه دلیلی این دانشگاه عظیم انسان‌سازی را با مشکلات عدیده روبرو می‌کنند.

نگاه غلط عده‌ای از مسئولین بالادستی به آموزش و پرورش که آن را به عنوان یک مصرف‌کننده بزرگ می‌دانند جفا به کشور وانقلاب اسلامی است چرا که این وزارتخانه مولد بزرگ برای همه ارکان پیشرفت و توسعه در کشوراست.

معلم یک مهندس ماهری است که به شکل دهی هندسه انسان‌ها می پردازد، اگر به دغدغه‌های معیشتی و شغلی آنها توجه نشود و کرامت این دلسوزان زیرپا گذاشته شود این معلمان انسان‌ساز انگیزه شان را از دست می دهند در نتیجه مولد پیشرفت در کشور از کار می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بالاخره ویزای کار رسید/ بیرانوند سه‌شنبه به بلژیک می‌رود

پ تیر ۱۹ , ۱۳۹۹
با پیگیری‌های انجام شده، علی بیرانوند بالاخره توانست ویزای کار خود را دریافت کند تا برای سفر به بلژیک آماده شود. به گزارش سادس، در چند روز اخیر پیگیری‌هایی از سوی باشگاه آنتورپ بلژیک انجام شد تا بیرانوند بتواند از سفارت بلژیک ویزای کار دریافت کند. حالا ویزای کار علیرضا […]