حامیان ترامپ در حال عضوگیرى براى نبرد در صورت پیروزى کلینتون

[ad_1]

به گزارش سادس:

گروههای شبه‌نظامی مسلح آمریکا اعلام کرده‌اند که اگر «هیلاری کلینتون» به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا اعلام شود خود را به نفع «دونالد ترامپ» برای مبارزه مسلحانه آماده می‌کنند.

 به گزارش مشرق، روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت» در گزارشی نوشت که شبه‌نظامیان طرفدار «دونالد ترامپ» نامزد جنجالی جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا در حال آماده‌سازی خود هستند که اگر «هیلاری کلینتون» بعنوان رئیس‌جمهوری آمریکا برگزیده شود، اعلام نبرد نظامی به نفع ترامپ کنند.

در این گزارش آمده که در بخشی از «جورجیا» اعضای شبه‌نظامی گروه «نیروی امنیتی سه درصدی» برای نبرد مسلحانه در صورت پیروزی کلینتون آماده می شوند و هم‌اکنون تحت آموزش رزمی هستند و کمپینی را به نفع ترامپ به راه انداخته‌اند.

در حالیکه سه روز تا برگزاری انتخابات 8 نوامبر ریاست‌جمهوری 2016 آمریکا زمان باقی مانده است، برخی گروههای شبه‌نظامی مسلح می‌گویند که خود را برای احتمال تقلب در انتخابات و ناآرامی‌های عمومی که بعد از اعلام پیروزی «هیلاری کلینتون» به وجود می‌آید، آماده می‌کنند.

این افراد مسلح می‌گویند که اولین گلوله را شلیک نمی‌کنند اما قصد هم ندارند سلاح‌های خود را بعد از پیروزی احتمالی کلینتون در خانه‌هایشان رها کنند.

 این گروههای شبه‌نظامی از طرفداران سیاست‌های ترامپ از جمله اخراج مهاجران غیرقانونی، جلوگیری از ورود مسلمانان به آمریکا و ساخت دیواری در امتداد مرز مکزیک می‌باشند.

ترامپ به طور مکرر هشدار داده است که امکان تقلب در انتخابات وجود دارد و تأکید کرده است که اگر پیروز نشود به نتیجه انتخابات احترام نمی‌گذارد.

یکی از این گروههای شبه‌نظامی به نام Oath Keepers از تمامی اعضای خود خواسته‌اند تا در حوزه‌های اخذ رأی مراقب باشند تا از هرگونه تقلب جلوگیری کنند.

گروههای شبه‌نظامی مسلح برای اولین بار اهمیت خود را اوایل 1990 به دست آوردند  و در هواداری از بمباران 1995 یک ساختمان دفتر فدرال در شهر اوکلاهما که 168 نفر در آن کشته شدند، به اوج خود رسیدند و در سالهای اخیر، گروههای مسلح با مقامات فدرال در یکسری جدال‌ها در غرب آمریکا شرکت دارند.

این خبر در حالی منتشر شده است که نظرسنجی‌های اخیر اکثراً حکایت از پیشتازی ترامپ در مقابل کلینتون دارد به طوریکه چند رو ز قبل روزنامه آمریکایی «لس آنجلس تایمز» از برتری 6 درصدی «دونالد ترامپ» از «هیلاری کلینتون» خبر داده بود.

بنابر نتایج این نظرسنجی که روز دوشنبه برگزار شده است، ترامپ با کسب 48 درصد آرا، از نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش است.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *