بیکاری ام الفساد است/ رجوع به جوانان کارگشا مشکلات است

روح الله نجابت نماینده مردم شیراز در مجلس و عضو کمیسیون شوراها در گفتگو با خبرنگار سادس:
مشکل ازدواج جوانان نداشتن شغل ثابت است و بیکاری تبدیل به ام الفساد شده است؛ تنها دغدغه پیش رو مجلس رسیدگی به این امور است.

باید توجه کرد که نقاط ضعف امروز نه تنها نسبتی با مبانی انقلاب اسلامی ندارد، بلکه ریشه در بی‌توجهی به آرمان‌های انقلاب در مقام عمل است، بر همین اساس باید با نگاه جهادی به سوی حل مشکلات گام برداشت.

در شرایط فعلی که کشور با چالش‌های جدی در عرصه اقتصادی مواجه است، باید ضمن ریشه‌یابی دقیق نابه‌سامانی موجود، به تجربه‌های موفق ۴۰ سال گذشته در گذر از چالش‌ها در حوزه‌های مختلف رجوع کنیم و روش‌های مؤثر را به کار ببندیم.

همان‌گونه که در ۸ سال جنگ تحمیلی با روحیه جهادی و اقدامات انقلابی کار به جوانان کارآزموده سپرده شد، اکنون نیز نوبت آن است که در جنگ اقتصادی که کشور درگیر آن شده به نیروی جوانان کارآزموده با رویکردهای جهادی توجه ویژه نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

باخت نانجینگ در روز دبل‌دبل حدادی

س تیر ۱۰ , ۱۳۹۹
تیم بسکتبال نانجینگ با وجود درخشش و دبل‌دبل حامد حدادی، نتیجه را به حریف خودواگذار کرد. به گزارش سادس، امروز (سه‌شنبه) ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۹، در ادامه رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال چین (CBA)، تیم نانجینگ با وجود درخشش حامد حدادی سنتر ایرانی خود مقابل تیم لیائونینگ با نتیجه ۱۲۰ […]