اجرای تعهدات بنیاد تعاون به کارکنان با جدیت تمام در حال پیگیری است

مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا در سفر به استان البرز ، وظیفه اصلی بنیاد تعاون را ارائه خدمات و تسهیلات به کارکنان نیروی انتظامی برشمرد و گفت: اجرای تعهدات بنیاد تعاون به کارکنان با جدیت تمام در حال پیگیری است.

به گزارش سادس به نقل از  پایگاه خبری پلیس ، سردار “محمدعلی نوری نژاد” مدیر عامل بنیاد تعاون ناجا ارائه خدمات به کارکنان با تامین منابع پایدار و قابل وصول را یکی از اولویت های فرمانده نیرو و هیئت رئیسه ناجا عنوان و خاطرنشان کرد: اجرای تعهدات بنیاد به کارکنان و آسودگی خاطر آنان هدف اصلی ما در سال جاری است.

سردار نوری نژاد سال ۹۵ را شروعی دوباره برای اجرایی کردن برنامه های بنیاد دانست و تاکید کرد: در همین راستا برای تامین تسهیلات مسکن کارکنان در سال جاری اعتبار مناسبی پیش بینی شده است.

وی در ادامه با بررسی مسائل و موارد مرتبط با مجتمع های در حال احداث از جمله مجتمع ۵۰۰۰ واحدی شهر جدید هشتگرد که مدتی است کار اتمام پروژه به تعویق افتاده است دستورات و راهکارهای لازم را ارائه داد و گفت : رایزنی های زیادی برای تامین اعتبار این پروژه عظیم صورت گرفته و با تامین اعتبار ، منازل آن در آینده نزدیک در اختیار کارکنان انتظامی استان البرز قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا با اشاره به اولویت های ناجا در سال جدید به موضوع مسکن و پرداخت تسهیلات مسکن در قالب کد ۶۲ افزود: درصورت تامین اعتبار، ۷۵ درصد تسهیلات مسکن و ۵۰ درصد وام ازدواج کارکنان انتظامی استان در سال جدید پرداخت خواهد شد.

سردار نوری نژاد هدف از سفر به استان ها را شناسایی کامل تعهدات بنیاد به کارکنان و جلب همکاری مسئولان استانی عنوان و تاکید کرد: با بررسی دقیق نقاط قوت و ضعف و با برنامه ریزی و تلاش مضاعف به تعهدمان عمل خواهیم کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *