لزوم مديريت سفر اربعين توسط زائران/مسير هاي جايگزين براي حضور زائران پيش بيني شده است

فرمانده انتظامي استان با تاکيد بر لزوم مديريت سفر اربعين توسط زائران براي کاهش گره هاي ترافيکي ،گفت: مسير هاي جايگزين براي حضور زائران پيش بيني شده است.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس،اظهار سردار “نور علي ياري” اظهارداشت: همراهي مردم با پليس و ساير دستگاه هاي خدمات رسان مي تواند در رفاه و آرامش آن ها در اين سفر معنوي بسيار تاثير گذار باشد.

وي ادامه داد: هر چند که پليس راه قرار است با برنامه‌ريزي ،سفرهاي اربعين را مديريت کند اما واقعيت اين است که زائران هم مي‌توانند با مديريت سفرهاي اربعين در کاهش بار ترافيکي و حوادث جاده‌اي نقش داشته باشند.

فرمانده انتظامي استان ايلام با اشاره به حضور حداکثري زائران اربعين در شهر مهران تصريح کرد: با تدابير انديشيده شده ،پليس آمادگي بيشتري را براي ارائه خدمات دارد.

وي ادامه داد: جاده‌هاي استان ايلام نيز تا چند روز ديگر مملو از خودروهايي خواهد شد که مقصد سرنشينانشان ايستگاه عشق است و ناجا نيز به عنوان خادم زوار در محورهاي ارتباطي ايلام مستقر مي‌شود.

سردار ياري تصريح کرد: ترافيک جاده‌اي در ايام اربعين امسال هم در مسيرهاي منتهي به مرز مهران دور از انتظار نيست، براي تردد در محور مهران دو مسير در نظر گرفته شده که يک مسير ورودي شهر ايلام تا پايانه مرزي مهران حدود 85 کيلومتر است و مسير جايگزين در مسير ايلام، ملکشاهي، بانرحمان مهران است.

وي با تاکيد بر اينکه در اربعين امسال در مرز مهران گره‌هاي ترافيکي مديريت شده است، گفت: زائران اتباع خارجي هم بايد حتما از مرز شلمچه تردد داشته باشند.

سردار ياري اضافه کرد: توافقي که بين مسئولان جمهوري اسلامي ايران در سطوح مختلف با مسئولان کشور عراق انجام شده همه تاکيد بر رعايت قوانين و مقررات دارد.

فرمانده انتظامي استان ايلام با تاکيد بر ممنوعيت تردد زائران بدون رواديد و گذرنامه گفت: رواديد زائران حسيني در محل هاي ورودي استان به ويژه شهرهاي منتهي به مرز مهران کنترل و از ورود افراد بدون رواديد به داخل شهرها جلوگيري خواهد شد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *