فراخوان مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم در آبان ماه سال ۹۵

سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان ماه ۱۳۹۵ می باشند را به خدمت فراخواند.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سازمان وظیفه عمومی ضمن فراخوان کلیه مشمولان غایب و غیر غایب متولد ۱۳۵۵تا پایان آبان ماه ۱۳۷۷ برای انجام خدمت دوره ضرورت ، طی اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان کاردانی ، دیپلم و زیردیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۵ دریافت کرده اند ، می بایست در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده ، حضور یابند.

مشمولان ساکن تهران بزرگ

کلیه مشمولان کاردانی ،دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال ۱۳۹۵ می باشند می بایست راس ساعت ۶ صبح روز چهار شنبه مورخ ۱۹/۸/۱۳۹۵ به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساکن سایر استان های کشور

کلیه مشمولان کاردانی، دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آبان ماه سال ۱۳۹۵ می باشند راس ساعت ۷ صبح چهارشنبه مورخ ۱۹/۸/۱۳۹۵ به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ گردیده است حضور پیدا نموده تا به خدمت دوره ضرورت اعزام گردند.

گفتنی است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند ، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و براساس اطلاعات درج شده در آن اقدام نمایند.

لازم به ذکراست،مشمولان می بایست برگ های مربوط به اعزام به خدمت از جمله برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز مانند شناسنامه ، کارت ملی و … رادر هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *