جزئیات نقره‌داغ شدن قطری‌ها توسط فیفا

به گزارش سادس:

فدراسیون جهانی فوتبال ضمن جریمه فدراسیون فوتبال ایران و چند بازیکن تیم ملی، بازیکنان و فدراسیون فوتبال قطر را هم نقره‌داغ کرد.

به گزارش مشرق، کمیته انضباطی فیفا جدیدترین آرای انضباطی خود را اعلام کرد که بر این اساس فدراسیون فوتبال قطر به خاطر «رفتار نامناسب اعضای تیم» در جریان پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل قطر در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به پرداخت ۳۰ هزار فرانک سوئیس محکوم شد و هشداری رسمی هم دریافت کرد.

عبد الکریم حسن، مدافع تیم ملی قطر هم به خاطر «رفتار غیرورزشی» در دیدار ایران- قطر در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به مدت سه جلسه از همراهی این تیم محروم و به پرداخت ۱۵ هزار فرانک سوئیس محکوم شد.

همچنین یاسر محمدی عبدالرحمن، مدافع تیم ملی قطر به دلیل «رفتار غیرورزشی» در دیدار مقابل ایران در چارچوب مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸، با دو جلسه محرومیت و پرداخت جریمه نقدی ۷۵۰۰ فرانک سوئیس مواجه شد.

مشعل عبدالله، مهاجم تیم ملی قطر هم به دلیل مشابه یعنی «رفتار غیرورزشی» در دیدار مقابل ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ۷۵۰۰ فرانک سوئیس جریمه نقدی شد و به مدت دو جلسه از همراهی عنابی‌ها محروم شد.

خالد مفتاح، مدافع- هافبک چپ قطر هم محکوم به انجام «رفتار غیر ورزشی» در تقابل با ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ شد و ضمن پرداخت جریمه نقدی ۷۵۰۰ فرانک سوئیس، به مدت دو جلسه محروم شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *