عرضه مرغ با قیمت 7 هزار تومان در بازار تهران

[ad_1]

به گزارش سادس:

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران از عرضه مرغ با قیمت 7 هزار تومان در بازار خبر داد و گفت: تولید مرغ بیش از مصرف کشور است.

به گزارش مشرق، مهدی یوسف‌خانی رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در مورد وضع بازار مرغ اظهار کرد: قیمت مرغ در بازار نوسان‌ نداشته است و مرغ در بازار با قیمت 6 هزار و 900 تا 7 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: طی یک ماه اخیر در روزهایی که عرضه با تقاضای بیشتر بالا رفت، قیمت مرغ 200 تا 300 تومان در نوسان صعودی بود اما هم‌اکنون نوسانی در بازار مرغ وجود ندارد و با افزایش قیمت مواجه نیستیم.

 رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران در تشریح وضع تولید مرغ در کشور، با تأکید بر اینکه رونق در تولید مرغ در کشور وجود دارد، اضافه کرد: تولید مرغ در شرایط فعلی خوب است و از خرداد ماه امسال تا امروز با بهبود فروش مرغ و رونق اقتصادی تولیدکنندگان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: تولیدکنندگان مرغ در گذشته با مشکلات فراوانی مواجه بودند و اکنون با قدری افزایش قیمت به تولید امیدوار شده‌اند و فعالیت بسیار خوبی را در بحث تولید مرغ در دستور کار قرار داده‌اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران با تأکید بر اینکه تولید مرغ بیش از مصرف کشور است، تصریح کرد: خوشبختانه در تولید مرغ با مازاد فرآورده‌ها مواجه هستیم.

یوسف‌خانی با اشاره به بازار ماهی اضافه کرد: مهر ماه را پشت سر گذاشتیم و اکنون در فصل صید ماهی در نوار شمالی کشور قرار داریم؛ استان‌های شمالی کشور در تأمین ماهی موردنیاز بازار نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای دارند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی استان تهران اظهار کرد: یک‌سری اقلام در بازار ماهی با کاهش 10 درصدی قیمت مواجه بودند و برخی اقلام هم رشد داشته‌اند؛ 60 درصد اقلام در بازار ماهی با افزایش قیمت مواجه نبوده‌اند.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *