روز قدس تحت شعاع کرونا قرار نگیرد/ ظلم بی پایان صهیونیست‌ها باید به گوش جهانیان برسد

سمیه محمودی منتخب مردم شهرضا و دهاقان و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری سادس:
روز قدس یادگار حضرت امام خمینی ره است و باید به بهترین شکل ممکن این مراسم برگزار شود تا صدای مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان برسد.

نباید گرامیداشت روز قدس تحت شعاع کرونا قرار بگیرد، خوشبختانه قرار است مقام معظم رهبری روز قدس امسال به صورت مستقیم با مردم گفتگو کنند و فریاد آزادی خواهی ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

اسرائیل غاصب و دولت تروریستی آمریکا نه تنها به مردم فلسطین بلکه به مردم منطقه ظلم می کنند ما باید این ظلم بی پایان را به جهانیان از طریق گرامیداشت روز قدس گوش زد کنیم.

دفاع ازمردم مظلوم فلسطین دفاع از اسلام و مسلمانان است، روز قدس دوبعد سیاسی و معنوی دارد که گرامیداشت آن موجب یادآوری اقدامات خصمانه صهیونیست ها در ۷۰ سال گذشته در سرزمین های اشغالی است.

آرا بالا نمایندگان در تصویب طرح تقابل ایران با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی نشان دهنده اتخاذ تصمیم واحد در راس نظام ما و اعتقاد مشترک مردم ما برای ایستادگی در مقابل دشمن صهیونیستی است.

ارسال شده در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سند راهبردی اطلاع رسانی و روابط عمومی شستا رونمایی شد

س اردیبهشت ۳۰ , ۱۳۹۹
مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با اشاره به ضرورت تدوین یک سند راهبردی به منظور ترسیم شیوه عملکرد و حدود اختیارات و زمینه‌های اقدام مدیریت روابط عمومی در شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و شرکت‌های تابعه تصریح کرد: روابط عمومی با در اختیار داشتن این سند راهبردی مسئولیت […]