پيشرفت انسداد مرز در گرو واگذاري اعتبارات از سوي وزارت کشور / تجميع پايش تصويري مرز از اولويت هاي ناجا

 فرمانده نيروي انتظامي گفت: بحث انسداد مرز در وزارت کشور مطرح شده به همان ا ندازه که اعتبارات واگذار شود انسداد مرز پيشرفت خواهد داشت.

به گزارش سادس به نقل از  پايگاه خبري پليس، سردار ” حسين اشتري ” صبح امروز در حاشيه بازديد از مقبره شهيد گمنام در ستاد انتظامي سيستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران، با اعلام اينکه آمادگي لازم براي دفاع از مرزها وجود دارد، اظهارداشت: مرزهاي سيستان و بلوچستان يکي از امن ترين مرزهاي کشور است و از وضعيت امنيتي مطلوبي برخوردار است.

وي با اشاره به آمادگي خوب مرزبانان سيستان و بلوچستان، تقويت تجهيزات مرزباني در راستاي اجراي ماموريت ها و اشراف اطلاعاتي را از برنامه هاي مهم ناجا در سال آينده اعلام کرد.

فرمانده ناجا با اشاره به کاهش آمار جرائم استان سيستان و بلوچستان گفت: در بررسي هاي صورت گرفته، اين استان جزء استان هاي خوب و امن است.

اين مقام عالي انتظامي کشور خاطرنشان کرد: بايد بدانيم که مورد طمع دشمنان و گروه هاي ضدانقلاب هستيم و آمادگي لازم براي حفظ و ارتقاء اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران را داشته باشيم.

سردار اشتري، پايش تصويري را يکي ديگر از اقدامات مرزباني ناجا عنوان کرد و افزود: هماهنگي مطلوبي بين مجموعه هاي نظامي، امنيتي و شوراي تأمين وجود دارد که ماحصل آن اشراف خوب همکارانم بر جرايم، آسيب ها و تهديدها است که اين اشراف با اقدامات پيش دستانه بايد به پيشگيري از جرايم منجر شود.

فرمانده ناجا به تجميع پايش تصويري در سيستان و بلوچستان اشاره و  بر استفاده از کليه ظرفيت ها جهت برقراري امنيت در مرزهاي استان تاکيد کرد و گفت: بخشي از جرايم را بدون حضور کنترل مي کنيم و اين پايش تصويري باعث کشف جرايم شده و از اين طريق مي توانيم خلاء هاي امنيتي را پرکنيم.

وي با اشاره به برگزاري کنگره سرداران و 2000 شهيد نيروي انتظامي سيستان و بلوچستان، تصريح کرد: هر چقدر بتوانيم بايد ياد شهدا را زنده نگه بداريم و براي تامين امنيت، آرامش و پاسداري از ارزش ها و تدابير مقام معظم رهبري تلاش کنيم که اميدواريم اين زحمات مورد مرضيه خداوند باشد.

فرمانده ناجا، رسيدگي به معيشت کارکنان و رشد ارائه خدمات به آنها خصوصاً در مناطق عملياتي را از اولويت هاي ناجا اعلام کرد و افزود: بحمدالله شاخص ها رو به بهبود است و درصدهاي قابل ملاحظه اي رشد داشته اند.

اين مقام عالي انتظامي با بيان اينکه اوضاع امنيتي خوب است، گفت: به دنبال برطرف کردن خلاء هاي احتمالي هستيم.

پيشرفت انسداد مرز در گرو واگذاري اعتبارات از سوي وزارت کشور

سردار اشتري درباره بحث انسداد مرز، گفت: اين موضوع در وزارت کشور مطرح شده به همان اندازه که اعتبارات واگذار شود انسداد مرز پيشرفت خواهد داشت؛ اکثر نقاط آسيب پذير انسداد شده اند و اميدواريم مشکلات مناطق باقي مانده با همت مسئولان و سپاه حل شود.

وي با بيان اينکه نيروي انساني در ناجا حرف اول را مي زند، خاطرنشان کرد: نيروي با انگيزه، چابک، حرفه اي و آماده خدمت مي تواند بيشترين خدمت را انجام دهد.

سردار اشتري با بيان اينکه ما تجهيزات روز را داريم، گفت: درصدد هستيم در سال آينده تجهيزات پيشرفته اعم از انتظامي، دفاعي و امنيتي را به مجموعه ناجا وارد کنيم.

گفتني است، صبح امروز پروژه هاي جديدي در سيستان و بلوچستان نظير مرکز بهداري ، مرکز مانيتورينگ و 191 پروژه عمراني ، انتظامي و پدافندي با حضور سردار “اشتري” فرمانده ناجا افتتاح شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *