کارتخوان‌های سپ به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم متصل شدند

با عقد قرارداد همکاری بین شرکت‌های پرداخت الکترونیک سامان و سپیدار سیستم (عضو گروه همکاران سیستم) ، اتصال دستگاه‌های کارتخوان سپ به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم ممکن شد.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، با اتصال دستگاه‌های کارتخوان سپ به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم، صاحبان کسب وکار از امکانات و راهکارهای ساده و سودمند پرداخت نظیر دریافت گزارش‌‌های پیشرفته، سرعت بالاتر در تراکنش، دسترسی سریع به کالا و خدمات پر کاربرد ، مشاهده مانده حساب و سود فاکتور درلحظه و عدم نیاز به وارد کردن مبلغ به صورت دستی برخوردار خواهند شد .

نرم افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم، هم اکنون در بیش از ۱۷۰۰۰ فروشگاه در اصناف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد که مشتریان این شرکت در صورت علاقمندی می‌توانند سامانه مذکور را به کارتخوان‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان متصل کرده و از این امکان ویژه بر روی کارتخوان‌های سپ ارائه می‌گردد، برخوردار شوند.

این گزارش می‌افزاید دارندگان دستگاه‌های کارتخوان سپ نیز می‌توانند فروشگاه خود را به نرم‌افزار فروشگاهی دشت همکاران سیستم مجهز کرده و از شرایط ویژه در سفارش این نرم‌افزار کاربردی بهره مند گردند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *