بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت سالروز ۱۳ آبان

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت سالروز ۱۳ آبان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش سادس ، در بیانیه این نهاد حوزوی آمده است: یوم الله ۱۳ آبان، در گستره عظیم مبارزات حق‌طلبانه مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی، یادآور حوادثی است که بازخوانی و بزرگداشت آن پیام‌آور عزت، اقتدار و عظمت امروز ایران اسلامی است.

خروش انقلابی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران؛ “خمینی کبیر قدس سره” در نفی طاغوت و قانون سلطه­ گرانه کاپیتولاسیون، شهادت دانش آموزان و فرزندان عزیز کشور و همچنین تسخیر لانه­ جاسوسی شیطان بزرگ، همه برگ‌هایی از کتاب سترگ انقلاب اسلامی ایران است. انقلابی که امروز پرچم‌دار جبهه جهانی حق علیه باطل و مبارزه با ظلم و استکبار و امیدبخش مستضعفان و مظلومان جهان است. دست پلید استکبار جهانی و امریکای جنایتکار اکنون پشت صحنه تمام دشمنی‌ها و چپاول‌های ظالمانه علیه ملت ایران است. مبارزه با آمریکا به‌عنوان مصداق بارز استکبار و دشمن درجه یک بشریت، مبارزه در خط مقدم دفاع از انسانیت و آزادگی است.

جهان اسلام غرق در خون‌هایی است که از سرنیزه‌ها و سلاح‌های آمریکایی می‌چکد. امروز یمن، سوریه، عراق، لیبی و… همه میدان زیاده‌خواهی‌ها و سرمستی‌های این رژیم جهان خوار است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای یوم‌الله ۱۳ آبان اعلام می‌دارد ملت مسلمان ایران حتی یک لحظه میدان مبارزه با استکبار را ترک نخواهد کرد و با نفرت و انزجار خود تا رسوایی و نابودی جبهه باطل، ثابت‌قدم و امیدوار در میدان می­ماند؛ همچنین به تمام جریانات و دست‌هایی که سعی در بزک کردن چهره این نماد توحش و ستمگری دارند هشدار می‌دهد پایان خدمت و بندگی شیطان جز بردگی و ذلت نخواهد بود و آرمان استقلال، آزادی و پیشرفت در مبارزه و جهاد کبیر و ساختن ایرانی عزتمند و مقتدر با تکیه به نیروی ایمان و عمل مردم انقلابی است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *