كشف بيش از 380 كيلو ترياك و حشيش در اصفهان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از كشف مقدار 149 كيلو و 450 گرم ترياك ، 235 كيلو و 400 گرم حشيش و دستگيري يك قاچاقچي حرفه اي مواد مخدر خبر داد.

به گزارش سادس به نقل ازپايگاه خبري پليس سرهنگ “سيد تقي حسيني”گفت : در پي كسب خبري مبني بر اينكه يك قاچاقچي حرفه اي مواد مخدر قصد دارد يك محموله را از استان هاي شرقي كشور به تهران انتقال دهد و از استان اصفهان عبور كند بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران پليس مبارزه مواد مخدر استان اصفهان و ماموران انتظامي شهرستان نائين قرار گرفت.

وي ادامه داد:ماموران به يكي از ورودي هاي شرقي استان اصفهان اعزام و خودروي فرد قاچاقچي را شناسايي كردند.

اين مقام انتظامي بيان داشت : فرد قاچاقچي به دستور ايست توجهي نكرده و اقدام به فرار كرد كه ماموران وارد عمل شدند و در يك عمليات ضربتي خودروي وي را متوقف كردند.

سرهنگ حسيني افزود:در بازرسي از اين خودرو مقدار 149 كيلو و 450 گرم ترياك ،235 كيلو و 400 گرم حشيش و در مجموع 384 كيلو و 850 گرم مواد مخدر كشف شد .

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر اصفهان در پايان با اشاره به دستگيري يك سوداگر مرگ در اين عمليات خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچيان مواد مخدر را در اولويت كاري خود قرار داده و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *