اعتماد مردم سرمایه ارزشمندی برای ناجا است/ کارنامه درخشان پلیس در اربعین سال گذشته

نماینده ولی فقیه در استان از اعتماد بین مردم و پلیس به عنوان سرمایه ارزشمند نیروی انتظامی یاد کرد و گفت: ناجا از عناصر متدین و مومنی که هدف آنها جزء خدمت به مردم نیست،تشکیل شده است.

به گزارش سادس به نقل از پایگاه خبری پلیس، آیت الله “محمدنقی لطفی” در دیدار با فرمانده ناجا اظهار داشت: نیروی انتظامی جایگاه بسیار ارزشمند و مستحکمی در نظام و برقراری امنیت در کشور دارد .

وی گفت: امنیت پایدار، ثبات سیاسی و احساس آرامشی که عموم مردم دارند، مرهون تلاش های مخلصانه نیروی انتظامی است.

امام جمعه ایلام خاطرنشان کرد: امنیتی که امروز در کشور وجود دارد، امنیتی مثال زدنی است که در هیچ جای دنیا وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی امروز از عناصر متدین و مومنی که هدف آنها جزء خدمت به مردم نیست، تشکیل شده است، از ناجا به عنوان مردمی ترین نهاد کشور یاد و تصریح کرد: اعتماد مردم سرمایه ارزشمندی برای ناجا است.

وی با اشاره به اینکه در آستانه اربعین حسینی همانند سنوات گذشته شاهد حضور میلیون ها زائر در مهران هستیم، تصریح کرد: توقع مسئولان استان این است که برنامه های وسیع تر و امکانات بیشتری به مرز مهران اختصاص یابد.

وی با اشاره به ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق در استان ایلام، گفت:امروز با وجود گروهک های تکفیری در کشورهای پیرامونی، بایستی تمام روزنه هایی که امکان ورود آن ها به کشور وجود دارد، بسته شود.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه حجم جمعیت امسال در مهران قابل پیش بینی نیست، گفت:در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) جمعیت نسبت به سال های گذشته سه برابر شده است.

آیت الله لطفی گفت: زائران غیر ایرانی که بدون هیچ گونه مدرکی به مرز مهران مراجعه می کنند، مشکل ساز می شوند که باید برای رفع این مشکل تدبیری اندیشیده شود.

امام جمعه ایلام با اشاره به اقدامات و خدمات ارزنده نیروی انتظامی در اربعین حسینی (ع)، گفت: پلیس در اربعین سال گذشته کارنامه درخشانی داشت.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *