علیرضا نادی: مشکل ما برخورد نکردن با ملی‌پوشان است

[ad_1]

به گزارش سادس:

والیبالیست تیم شهرداری اراک گفت: اگر داوری عادلانه باشد لیگ زیباتر هم می‌شود و دلیلی ندارد تیم که پولدار است همه چیز به نفعش باشد.

علیرضا نادی: مشکل ما برخورد نکردن با ملی‌پوشان استبه گزارش مشرق، علیرضا نادی درباره بازی تیم شهرداری اراک در هفته چهارم لیگ برتر والیبال برابر متین ورامین اظهار کرد: پیش از آغاز لیگ برتر با متین ورامین بازی دوستانه داشتیم  و امیدواریم بتوانیم به نتیجه لازم در این بازی برسیم. در همه بازی ها ما با کیفیت کار کردیم اما به نتیجه نرسیدیم.

نادی درباره بازی هفته سوم اراکی ها برابر بانک سرمایه گفت: از نظر من ما برابر بانک سرمایه پیروز شدیم. اگر داور منصفانه سوت می زد ما می توانستیم سه بر صفر به پیروزی برسیم اما باختیم. بانک سرمایه بازیکنان خوبی دارد و تیم خوبی است اما تیم شهرداری اراک بهتر کار کرد. ما تمرینات بدنسازی خوبی را انجام دادیم و خیلی خوب تمرین کردیم.

 او ادامه داد: ما بازیکنانی داریم که برای اولین بار برابر بانک سرمایه بازی می کردند، اما این دلیل نمی شود که بازی خوب و زیبای ما نادیده گرفته شود. ما بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم برنده بازی بودیم.

والیبالیست تیم شهرداری اراک با انتقاد از شرایط داوری بازی برابر بانک سرمایه گفت: در دو ست اول داور اصلا خوب سوت نزد و امتیازات مهمی را اشتباها به تیم حریف داد. توپی که داخل بود را داور اوت اعلام کرد و این اصلا خوب نیست. در امتیازاتی که تعیین کننده تیم برنده است داور باید دقت بیشتری داشته باشد.  دلیل ندارد چون تیمی پولدار است همه چیز به نفعش باشد. اگر عادلانه قضاوت شود لیگ زیباتر می شود. چه ایرادی دارد شهرداری اراک که شایسته پیروزی است برنده شود؟ اگر یک تیم هزینه کند و همه چیز به نفعش باشد و قهرمان شود که رقابت نیست. یک تیم باید خودش برنده بازی باشد نه اینکه با داوری و ناظران برنده بازی باشد.

او در ادامه افزود: ما در همه پست ها از بانک سرمایه بهتر بودیم اما آقای کارخانه اعلام کرد که با بازیکنان ذخیره بازی کرده و از بازیکنان اصلی خود استفاده نکرده است. همه بازی را دیدند چرا با این حرف ها به شعور مردم توهین می کنید. همه بازیکنان در زمین حاضر شدند یعنی کسی بازی را ندیده است که آقای کارخانه این حرف را می گوید؟

نادی درباره برخی از حاشیه هایی که بین بازیکنان در حین بازی رخ می دهد گفت: من فکر می کنم این رفتارها اصلا قشنگ نیست. دربازی گذشته با وجود این که ما تیم برنده بودیم، اما هیچ گاه به داوری اعتراض نکردیم و حتی رفتار بدی با بازیکنان تیم حریف نداشتیم. مشکل ما زمانی بیشتر میشود که ناظران بازی با بازیکنان ملیپوش برخورد نمی کنند و اجازه میدهند که هر کاری که دلشان می خواهد انجام بدهند. اگر یک بازیکن به کمیته انضباطی برود درس عبرت می شود اما این که ملی پوش هرکاری که دلش می خواهد انجام بدهد و ما چشم هایمان را روی آن ببندیم خوب نیست. بازیکن گاهی در طول بازی در جو قرار می گیرد، اما باید نظارت وجود داشته باشد تا از بروز حاشیه جلوگیری شود.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *