مسلمانی سنگالی که کاخ سفید را نابود خواهد کرد کیست؟!

[ad_1]

به گزارش سادس:

با بازی در فیلم‌هایی چون «مردم خوب» و «مردان اکس» به شهرت رسید. او سال پیش در فیلم «دنیای ژوراسیک»‌ بازی کرد و در کنار بردلی کوپر در فیلم «سوخته» جلوی دوربین رفت.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق – عمر سای زاده 20 ژانویه 1987 بازیگر 38 ساله فرانسوی است. او که از سال 2000تاکنون در این زمینه فعالیت می‌کند برای بازی در فیلم «دست نیافتنی» برنده جوایزی همچون جایزه سزار بهترین بازیگر مرد، جایزه لومیر، جایزه جشنواره بین المللی فیلم سانتامونیکا و جایزه فیلم توکیو شده است. از فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی که وی در آن نقش داشته است می‌توان به «دست‌نیافتنی‌ها»، «مردان ایکس»: روزهای گذشته آینده» و «دنیای ژوراسیک» اشاره کرد. او که فرزند چهارم از یک خانواده با هشت فرزند است از والدین مهاجری از آفریقای غربی به دنیا آمده است. مادر او از موریتانی و پدرش از سنگال به فرانسه آمده‌اند و او وقتی خیلی جوان بود با بازی در کنار فرد تستوت کمدین مسیر خود را پیدا کرد. وی پس از بازی در فیلم‌های تلویزیونی و سینمایی فرانسوی راهی لس آنجلس شد و با بازی در فیلم‌هایی چون «مردم خوب» و «مردان اکس» به شهرت رسید. او سال پیش در فیلم «دنیای ژوراسیک»‌ بازی کرد و در کنار بردلی کوپر در فیلم «سوخته» جلوی دوربین رفت. این بازیگر برای سال 2016 بازیگر چند فیلم بود که عبارتند از:
 مسلمانی سنگالی که کاخ سفید را نابود خواهد کرد کیست؟!

 

*«شکلات» ساخته رشدی زم/Chocolat
زمان اکران:‌ 3 فوریه 2016
این درام فرانسوی درباره دلقکی به نام شکلات است که در سال 1886 به عنوان اولین هنرمند سیاهپوست بر صحنه فرانسه شناخته شد. او یک نمایش کمدی را با همراهی یک دلقک سفید پوست به نام جورجی فوتیت راه انداخت. این فیلم بر مبنای فیلمنامه کارگردان و سیریل گلی ساخته شده و جیمز تیری دیگر بازیگر آن است.

*انگری بردز» ساخته کلی کایتیس و فرگال رایلی/The Angry Birds Movie
زمان اکران: 20 می 2016
این فیلم که بر مبنای یک بازی کامپیوتری مشهور به همین نام ساخته شد، قصد دارد کشف کند که این پرندگان چرا اینقدر خشمگین هستند. در حالی که در یک جزیره کلی پرنده شاد و آرام زندگی می‌کنند همه پرندگان آنجا این خاصیت را ندارند. این فیلم بر مبنای فیلمنامه جان ویتی ساخته شده و تیتوس بورگس و جیسون سودیکیس دیگر صداپیشگان آن هستند.

*«نورم از شمال» ساخته تروور وال / Norm of the North
زمان اکران: 15 ژانویه 2016
وقتی آدم‌ها می‌روند و قطب شمال را به تصرف خود در می‌آورند برای نورم که یک خرس بزرگ قطبی است و سه دوستش راهی نمی‌ماند جز این که به شهر بیایند و در نیویورک ساکن شوند و تلاش دارد تا از یک شرکت استفاده کند و از سرزمین مادری‌اش حفاظت کند. دانیل آلتیر و استیون آلتیر نویسندگان فیلمنامه و راب اشنایدر، جیمز کوردن، هیتر گراهام و کن جیونگ از دیگر صداپیشگان این انیمیشن هستند.

*«دوزخ»‌ ساخته ران هاوارد/Inferno
زمان اکران: 28 اکتبر 2016
وقتی رابرت لنگدان در بیمارستانی در ایتالیا به هوش می‌آید با دکتری به نام سینا بروکس ملاقات می‌کند. این دو باید در سراسر اروپا در جستجوی یک طرح مرگبار جهانی باشند. این فیلم بر مبنای رمان دن براون و فیلمنامه دیوید کوئپ ساخته شده و تام هنکس نقش اصلی را بازی می‌کند. بن فاستر دیگر بازیگر این فیلم است.

 مسلمانی سنگالی که کاخ سفید را نابود خواهد کرد کیست؟!

 

*«فردا همه چیز شروع می‌شود» ساخته هوگو ژلین/Demain tuot commence
زمان اکران:‌ 7 دسامبر 2016
در این کمدی درام فرانسوی عمر سای در نقش اول بازی کرده و فیلم بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم کارگردان و متیو اولیون ساخته شده است. به گزارش بانی فیلم،گلوریا کالستون، کلمنس پوسی و آنتون برتراند دیگر بازیگران فیلم هستند.

*«عدالت قطبی: جوخه تندر» ساخته ایرون وودلی/Arctic Justice: Thunder Squad
زمان اکران: 26 ژانویه 2018
این انیمیشن کانادایی درباره یک روباه قطبی به اسم سوایفتی است که می‌خواهد بخشی از پست قطبی باشد. جیمز فرانکو، جرمی رنر، آلک بالدوین، آنجلیکا هوستون، لوری هولدن، مایکل مدسن، ربکا فرگوسن،‌ کان کلیسی و هایدی کلوم دیگر صداپیشگان این انیمیشن هستند.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *