قدردانی فرماندار راز و جرگلان از حمایت‌های پست بانک ایران از مشاغل خرد

احمد ریواده فرماندار شهرستان راز و جرگلان در نشست مشترک با محمود کریم‌پور مدیر شعب پست‌بانک استان خراسان‌شمالی از حمایت‌های این بانک برای توسعه مشاغل خرد بویژه در حوزه‌های کشاورزی و دامپروی قدردانی نمود.

به گزارش  سادس به نقل از روابط‌ عمومی پست‌بانک ایران، وی ضمن قدردانی از خدمات این بانک در راستای توسعه و رونق اقتصادی مناطق روستائی و محروم گفت: استفاده حداکثری از توانمندی‌های این بانک موجب جذب منابع در حوزه روستائی برای اشتغال‌زائی و تأمین نقدینگی موردنیاز روستائیان می‌شود.
ریواده با اشاره به سطح رضایتمندی از خدمات و اعتماد روستائیان پست‌‌بانک‌ایران، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی ویژه نمایندگان باجه‌های خدمات بانکی، ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیک و همچنین ساماندهی باجه‌های نمایندگی را مناسب ارزیابی کرد و افزود: این روند باید در راستای رونق اقتصادی منطقه راز و جرگلان ادامه پیدا کند.
فرماندار راز و جرگلان اطلاع‌رسانی و تبلیغات گسترده این بانک درسطح کشور را ضروری دانست و در این راستا بر تعامل پست‌بانک شهرستان و باجه نمایندگی آن با شرکت‌های تعاونی، بخشداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها جهت اطلاع‌رسانی خدمات این بانک تأکید کرد.
همچنین محمود کریم‌پور در نشست مذکور به تشریح اقدامات بانک درسطح استان پرداخت و گفت: این بانک با حمایت مسئولان استان و فرمانداران شهرستان‌های تابعه می‌تواند در رفع خلاء بانکی و مهاجرت‌زدائی مناطق روستایی و محروم مؤثر باشد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *