برگزاری دوره مدیریت هیجان در بانک ایران زمین

دوره مدیریت هیجان با حضور عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانك ايران زمين، هادی قدیمی عضو هیئت مدیره و جمعی از مدیران و پرسنل اداره مركزي و شعب بانك برگزار شد.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین،در این مراسم پورسعيد ضمن ابراز خوشنودی از حضور در بین همکاران، از زحمات معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی و همچنین مدیر آموزش تشکر کرد و گفت: تجهیز امکانات به منظور بالا بردن سطح کیفیت آموزش از اولویت های مهم در این حوزه است. همکاران باید در حین فعالیت روزانه به صورت سیستمی مهارت های خود را افزایش دهند تا اين امر باعث بهبود بازدهی و افزایش امتیازهایشان در زندگی شخصی و در نهایت رشد علمی و ارتقای سازمان گردد.

وی خاطرنشان کرد: همکاران جوان ما باید طوری برنامه ریزی کنند تا در کنار آموزش صحیح از تجربیات پیشکسوتان به بهترین نحو استفاده کنند.

سپس هادی قدیمی، در خصوص ارتقاء سطح علمي پرسنل گفت: همکاران باید قابلیت های تخصصی خود را بیش از پیش افزایش داده و با حضور در آزمون ها و مصاحبه هاي بانك توانایی های خود را سنجیده و در مسیر پیشرفت و ارتقاء شغلی گام بردارند.

در این دوره که به همت مدیریت آموزش برگزار شد، تقويت سطح رفتاری کارمندان مورد بررسي قرار گرفت. دکتر مهرنوش فهیمی مدرس دوره فوق پس از تقسیم مشاغل به گروه های مختلف، در خصوص راه حل هاي کاستن عواقب ناشی از رفتارهای شاغلین، راه های کنترل خشم نگرانی و تکنیک های کاهش نگرانی دردسر ساز صحبت كرد.
در پایان دوره، مدیرعامل و معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی به سوالات پرسنل شعب پاسخ دادند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *