بازديد فرمانده ناجا از روندساخت ساختمان كلانتري 16 شهرستان زنجان

معاون مهندسي فرماندهي انتظامي استان گفت:ساختمان كلانتري 16 شهرستان زنجان در دهه مبارك فجر امسال به بهره برداري مي رسد.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “قره باغي”در حاشيه بازديد فرمانده ناجا از ساختمان در حال احداث كلانتري 16 گلشهر كاظميه شهرستان زنجان، اظهار داشت : در راستاي خدمات رساني به مردم و پيشگيري و كاهش جرايم در شهرك هاي اقماري شهرستان زنجان احداث كلانتري 16 گلشهر شهرستان زنجان با 90 درصد پيشرفت فيزيكي در جريان است .

وي با اظهار اميدواري به اين كه كلانتري در دهه مبارک فجر امسال به بهره برداري برسد، گفت : ايجاد يگان انتظامي اعم از کلانتري ها و پاسگاه ها براساس موقعيت جغرافيايي،جمعيت و ميزان جرايم آن منطقه صورت مي گيرد.

معاون مهندسي فرماندهي انتظامي استان زنجان تصريح كرد :اين پروژه در مساحتي به متراژ سه هزار و 500 متر و با زير بناي دو هزار و 500 متر و در پنج طبقه در حال ساخت است.

وي با اعلام اينكه از اين پروژه به عنوان كلانتري 16 گلشهر كاظميه زنجان و ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان زنجان استفاده خواهد شد، گفت : در فاز اول هزار متر از اين زير بنا به عنوان كلانتري 16 افتتاح و در فاز دوم هزار و 500 متر ديگر به عنوان ستاد انتظامي شهرستان زنجان تكميل و مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت .

مهندس ” قره باغي” با بيان اينكه اين پروژه با هزينه اي بالغ بر 20 ميليارد ريال در حال ساخت است خاطر نشان كرد : اين پروژه با 90 درصد پيشرفت فيزيكي با سازه اسكلت بتني، نما سنگ و با سيستم گرمايشي و سرمايشي، هواساز در حال ساخت است.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *