تأثير رفتار مودبانه پليس با مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي/ امنيت برآيند فعاليت همه دستگاه هاست

معاون حقوقي و امور مجلس نيروي انتظامي،با اشاره به تأثير رفتار مودبانه پليس با مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي و ايجاد امنيت پايدار در جامعه، گفت: اجراي مطلوب ماموريت ها در برخورد با مردم نيازمند آموزش مناسب و متناسب کارکنان است.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حميدرضا اشراق” در جلسه شوراي فرماندهي انتظامي استان همدان که در شهرستان تويسرکان برگزار شد، ايجاد نظم و امنيت پايدار در کشور را هدف اصلي نيروي انتظامي عنوان کرد و اظهارداشت: نتيجه کاهش جرايم و افزايش کشفيات و نيز زيرساخت پيشرفت و توسعه در جامعه، ايجاد نظم و امنيت است؛ مصمم هستيم با وجود کمبودها بتوانيم بيشترين امنيت را براي مردم تامين کنيم.

وي با اشاره به اينکه نبايد هدف اصلي و ذاتي خود که همانا تامين نظم و امنيت پايدار است را فراموش کرده و به مسائل حاشيه اي بپردازيم، گفت: ايجاد امنيت در سطح حوزه استحفاظي مستلزم برنامه ريزي منسجم است.

تأثير رفتار مودبانه پليس با مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي

معاون حقوقي و امور مجلس ناجا، آينده نگري و برنامه ريزي صحيح را يکي از مشخصه هاي مديران موفق عنوان کرد و گفت: فرماندهان و روسا مي بايست جهت پيشگيري از جرايم ، جلوتر از مجرمان و متخلفان قدم برداشته و قبل از بروز هر تخلف يا جرمي نسبت به پيشگيري از آن اقدام کنند.

وي با اشاره به تأثير رفتار مودبانه پليس با مردم در ارتقاء امنيت اجتماعي و ايجاد امنيت پايدار در جامعه، تصريح کرد: اجراي مطلوب ماموريت ها در برخورد با مردم نيازمند آموزش مناسب و متناسب کارکنان است که اين خود نيز باعث صيانت از کارکنان در اجراي صحيح ماموريت ها مي شود.

معاون حقوقي و امور مجلس ناجا اذعان داشت: امنيت برآيند فعاليت همه دستگاه هاست و امنيت پايدار بدون همياري و مشارکت مردم ميسر نمي شود.

سردار اشراق در خاتمه گفت: نيروي انتظامي با اتخاذ رويكرد جامعه محوري سعي بر افزايش نقش و مشاركت مردم در برقراري مطلوب نظم و امنيت با رويکرد كاهش جرايم و ناهنجاري هاي اجتماعي دارد؛ برخورد خوب و مودبانه با مردم در جلب مشارکت هاي مردمي و حفظ امنيت در جامعه موثر است. #

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *