رشد ۴۲ درصدی منابع قرض الحسنه بانک مهر ایران در استان گلستان

تقوی مدیرشعب استان گلستان بانک قرض الحسنه مهر ایران از افزایش ۴۲ درصدی منابع قرض الحسنه استان در ۶ ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش سادس به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مدیریت شعب استان گلستان یکی دیگر از استان های برتر بانک قرض الحسنه مهر ایران در حوزه جذب منابع می باشدکه با اقدامات و تلاش های انجام شده در ۶ ماه اول سال جاری نسبت به پایان سال ۹۴ با ۴۲ درصد رشد روبرو بوده و جایگاه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

بر همین اساس به منظور قدرشناسی از مدیران موفق و الگوسازی برای سایر استان‌ها، با تقوی گفتگو کردیم تا دلایل توفیق خود را در جذب منابع و سایر معیارهای موفقیت بیان نماید.

مدیر شعب استان گلستان در رابطه با جذب منابع در ۶ ماهه اول سال ۹۵ و مقایسه با مانده پایان سال ۱۳۹۴ بیان داشت: با فعالیت های بازاریابی و اقدامات صورت گرفته در نیمه اول سال جاری مجموع منابع استان با داشتن ۹ شعبه فعال، هم اکنون با بیش از ۴۲ درصد رشد همراه می باشد.

تقوی افزود: تحقق این موفقیت جز با یاری پروردگار، عنایت مردم و با بهره برداری از رهنمودهای ارزشمند مدیران ارشد بانک و همت والای کارکنان در واحدهای صف و ستاد میسر نشده است.

وی در رابطه با انگیزه و خود باوری همکاران بانک قرض الحسنه مهر ایران تصریح کرد: از نشانه های بالندگی یک مجموعه، همسو نمودن اهداف فردی با اهداف سازمانی می باشد و این تعهد در میان پرسنل بانک از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تقوی با اشاره به اقدامات بازاریابی استان بیان داشت: با رعایت اصل مشتری مداری و التزام پرسنل سازمان به احترام، تکریم و حفظ صیانت مشتریان و تسریع در امور آنها، بایستی به گونه ای عمل نمود که مشتریان عادی به مشتریان وفادار تبدیل شوند.

مدیر شعب استان گلستان افزود: با تعیین اهداف ماهیانه برای هر شعبه در راستای سیاستهای بازاریابی ابلاغی از ستاد بانک، تشکیل متعدد اتاقهای فکر و کمیته های بازاریابی و نظارت مستمر برانجام فعالیت های شعب وهمچنین مراجعه به مشتریان بالقوه از قبیل: ادارات، سازمانها، دهیاری ها، شرکت های صنعتی، تولیدی و تعاونی دستاوردهای مطلوبی در جذب منابع استان به وجود آمده است.

وی تصریح کرد: تا کنون قریب به ۵۰۰ سازمان، نهاد و شرکت و هزاران نفر از مشتریان حقیقی در استان بازاریابی شده اند و همواره این استان سعی در رسیدن به اهداف آرمانی تعیین شده را داشته و با برنامه ریزی منظم و مستمر بدنبال جذب منابع پایدار می باشد.

تقوی گفت: با توجه به اینکه ۵۰ درصد از جمعیت استان را روستائیان عزیز تشکیل داده و عمدتاً از محل کشاورزی و دامداری ارتزاق می کنند، این مدیریت، رایزنی با دهیاری ها و تبلیغات در مراکزی نظیر مساجد (بویژه در مناسبتها: عیدفطر، عید قربان و…) و اماکن ورزشی روستاها را در برنامه کاری خود قرارداده است تا از این ظرفیت بالقوه نهایت استفاده و بهره برداری را در جلب و جذب منابع آنان حاصل نماید.

مدیر شعب استان گلستان در پایان دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان گلستان، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، صدا و سیمای مرکز گلستان، اداره کل امور اقتصادی و دارایی، اداره کل امور مالیاتی، سازمان هلال احمر، اداره کل مخابرات، مرکز بزرگ اهل سنت شمال کشور، شرکت های زیارتی، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، اداره کل کتابخانه های عمومی، اداره برق شهرستان گرگان، مرکز مدیریت حوزه های علمیه برادران استان گلستان، شرکت حمل و نقل فراورده های نفتی (تکتاز گلستان)، شرکت تعاونی مرغ گوشتی صحرای گنبد و غیره را به عنوان سازمانهایی که تاثیر مهمی در این موفقیت ها و ترویج فرهنگ قرض الحسنه داشته اند معرفی نمود و از کلیه دست اندر کاران این سازمان ها بواسطه تعاملات مثبت تقدیر و تشکر کرد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *