امنيت پايدار در سايه همکاري همه جانبه محقق مي شود

رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح کشور گفت: با همکاري و پشتيباني همه جانبه است که به امنيت پايدار و مطلوب دست پيدا خواهيم کرد.

به گزارش  سادس به نقل از پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام و المسلمين “شکرالله بهرامي” در مراسم تکريم و معارفه رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح استان يزد ضمن قدرداني از همکاري خوب نيروهاي نظامي و انتظامي اين استان با سازمان قضائي گفت: مامور مکلف است و پس از اداي تکليف، معذور است.

وي ادامه داد: سايه سنگين تکليف چنان دوش ما را مي فشارد که پي مي بريم اگر عنايات خاص الهي نباشد همه ما مسير را گم مي کنيم.

رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح کشور ضمن اشاره به رواياتي از حضرت علي(ع) گفت: همه آحاد بشر و تمام موجودات عالم، هدايت شده آفريده شده اند و در خدمت بشر هستند.

وي با تاکيد بر همکاري دستگاه هاي نظامي و انتظامي با سازمان قضائي نيروهاي مسلح در راه رسيدن به اهداف موردنظر گفت: با همکاري و پشتيباني همه جانبه است که به امنيت پايدار و مطلوب دست پيدا خواهيم کرد.

حجت الاسلام والمسلمين بهرامي با بيان اينکه هر چه مسئوليت بيشتر شود خطرات بيشتري متوجه ما خواهد شد، تصريح کرد: حالا که ما مکلف هستيم بايد در راه خدا و رسيدن به اهداف الهي و برقراري امنيت و آرامش مردم تلاش کنيم.

وي در ادامه ضمن قدرداني از “تشکري” رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح استان يزد و آرزوي موفقيت براي وي در منصب جديد در استان اصفهان، “مصيبي” را به عنوان رئيس جديد اين سازمان در استان يزد معرفي کرد.

نگاه خوب دستگاه قضائي نيروهاي مسلح در ماموريت هاي پليس تاثيرگذار بوده است

در ادامه اين جلسه سردار “ايرج کاکاوند” فرمانده انتظامي استان يزد نيز از اقدامات و فعاليت هاي خوب اين سازمان در استان قدرداني کرد و افزود: نگاه خوب دستگاه قضائي نيروهاي مسلح به نيروهاي نظامي باعث تاثيرات مطلوبي به ويژه در حوزه انتظامي شده است.

کاکاوند ضمن اشاره به کاهش جرايم در سطح استان خاطرنشان کرد: عليرغم افزايش تعداد ماموريت هاي پليس در سطح استان يزد با اقدامات پيشگيرانه که با اولويت پيش بيني انجام شده شاهد وضعيت بسيار خوبي در سطح نيروهاي مسلح استان هستيم.

وي ارتقاء خوب امنيت استان را مديون تلاش ها و زحمات همه دستگاه هاي نظامي، انتظامي و امنيتي در سايه سازمان قضائي نيروهاي مسلح برشمرد و گفت: سازمان قضائي نيروهاي مسلح استان يزد يار و ياور نيروهاي مسلح در سطح استان بوده و به اين مجموعه کمک کرده است.

فرمانده انتظامي استان يزد در پايان تصريح کرد: حضور رئيس سازمان قضائي نيروهاي مسلح استان در جلسات صيانت کارکنان در پيشگيري از وقوع بسياري از موضوعات تاثيرگذار بوده است.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *