پدافند غيرعامل روحيه خودباوري را احياء مي کند

فرمانده انتظامي استان گفت: پدافند غيرعامل روحيه خودباوري و مصون سازي در شرايط بحران را احياء مي کند.

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس: سرهنگ “مهدي انصاري” در جمع کارکنان انتظامي استان با تقدير از عملکرد کارکنان پليس استان در برقراري نظم و امنيت اظهار داشت: داشتن فهم دقيق و تفکر درست از ضرورت هاي اصلي و کليدي در پدافند غير عامل است که مي تواند در تامين امنيت و به حداقل رساندن تهديدات دشمنان بسيار موثر باشد.

وي اهداف پدافند غيرعامل را مستلزم وجود احساس مسئوليت بالا و جديت دانست و گفت: پدافند غيرعامل روحيه خودباوري و مصون سازي در شرايط بحران را احياء مي کند.

انصاري ادامه داد: پدافند غيرعامل تنها با تهاجم ديگر کشورها و دفاع از تماميت مرزي يک سرزمين ارتباط ندارد، بلکه در صورت وقوع حوادث طبيعي از جمله سيل، زلزله و … آمادگي در زمينه پدافند غيرعامل، خسارات و تلفات را به حداقل ممکن کاهش خواهد داد.

وي با اشاره به لزوم به کارگيري و استفاده از حداقل امکانات در زمينه پدافند غيرعامل، تصريح کرد: تمام سازمان ها با اهتمام ورزي به شعار سال (اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل) بايستي با داشته هاي موجود و خلاقيت در امور بيشترين بازدهي را داشته باشند.

سرهنگ انصاري با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري گفت: پدافند غير عامل بايد همانند شعله اي برافروخته شود و همه بايد جلوه آن را ببينند تا جامعه از اثرات آن بهره مند شود.

فرمانده انتظامي استان کهگيلويه و بويراحمد در ادامه از مسئولان انتظامي استان خواست که بحث پدافند غيرعامل را جدي بگيرند چرا که شناخت اهداف و کاربرد اين مهم از نکات لازم و ضروري براي همه بوده به گونه اي که بايد در اين عرصه اقدام عملي صورت گيرد تا بازدارندگي كشور در مقابل تهديدات و نفوذ دشمنان همواره مقاوم و به صورت کاربردي و عملي تقويت شود.#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *