برگزاری کنگره بزرگداشت شهدا با مشارکت بانک مهر اقتصاد

کنگره ملی بزرگداشت سه هزار شهید استان خراسان شمالی با مشارکت بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش  سادس به نقل از رویکرد- حسین اسلامی – رئیس اداره امور شعب استان – در این رابطه، اظهار داشت: کنگره بزرگداشت سه هزار شهید خراسان شمالی همزمان با سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به این استان و با حضور سردار سرلشگر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، آیت الله رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور، سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین و سایر مقامات مقامات ارشد کشوری و لشگری برگزار شد.

وی افزود: بانک مهر اقتصاد با مشارکت در برگزاری همایش ملی بزرگداشت شهدای استان خراسان شمالی و همکاری با عوامل برگزاری آن تلاش نمود تا این کنگره عظیم و ملی به بهترین نحو برگزار شود.

اسلامی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت جدی برای جامعه است، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس ادامه انقلاب اسلامی بود چرا که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و عقیدتی است و جنگ تحمیلی نیز در راستای مقابله با این فرهنگ شکل گرفت.

وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یک ضرورت جدی برای جامعه است و به گفته مقام معظم رهبری زنده نگاه داشتن یاد و خاطر شهدا کمتر از شهادت نیست.

رئیس اداره امور شعب استان خراسان شمالی بیان داشت: برگزاری چنین مراسمی نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد و بانک مهر اقتصاد در راستای مسئولیت های اجتماعی خود حضوری فعال در این عرصه ها دارد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *