مهندس فتاح: بانک کشاورزی بهترین یار و همراه کمیته امداد امام(ره)در خدمت رسانی به محرومان است

دکتر مرتضی شهید زاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی روز یکشنبه نهم آبان با مهندس سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار و در زمینه گسترش همکاری ها و استفاده از ظرفیت های موجود با وی گفت‌ وگو کرد.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی،در این دیدار دکتر شهیدزاده طی سخنانی با اشاره به همسویی فعالیت های این بانک با کمیته امداد امام خمینی(ره) در خدمت رسانی به محرومین و مستضعفان خاطر نشان کرد: همه طرح های بانک کشاورزی با هدف ارتقای زندگی و هویت کشاورزان و روستائیان اجرا می شود.

وی با اشاره به تلاش های بانک کشاورزی برای کاهش فقر در جامعه روستایی افزود:اقتصادی کردن خانواده ها و صنعتی شدن کشاورزی ازجمله مهم ترین ماموریت ها و اهداف این بانک است.

بر اساس این گزارش، مهندس فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) نیز در سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش ها و اقدامات بانک کشاورزی در ارائه خدمات به محرومان گفت: تردیدی نیست که این بانک بهترین یار و همراه کمیته امداد امام (ره) در خدمت رسانی به محرومان و مستمندان است.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از محرومان، عاقلانه ترین حمایت را پرداخت تسهیلات قرض الحسنه دانست و یادآور شد: علاوه بر منابع بانک ها در تلاشیم منابع مردمی نیز به سوی تسهیلات قرض الحسنه سوق یابد.

مهندس فتاح با ابراز خرسندی از به ثمر رسیدن تسهیلات پرداختی بانک کشاورزی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و ایجاد حدود ۵۰ هزار شغل، بر توسعه همکاری های هردو سازمان به دلیل به گستره شعب این بانک در سراسر کشور به ویژه مناطق محروم تاکید کرد.

این گزارش می افزاید، بانک کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی(ره) طی سال های گذشته با انعقاد تفاهم نامه های مختلف، در زمینه ارائه خدمات مالی و تسهیلاتی به ویژه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این کمیته، با یکدیگر همکاری دارند و با برنامه ریزی های صورت گرفته این همکاری ها توسعه خواهد یافت.

شایان ذکر است در این جلسه روح الله خدارحمی عضو هیئت مدیره،فرهاد فنودی مدیر امور اعتبارات و بانکداری شرکتی،محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی و محمد معماران رئیس اداره کل بانکداری اختصاصی و شرکتی این بانک دکتر شهیدزاده را همراهی می کردند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *