بازدید مدیران استانی بانک ایران زمین از شرکت آب لوله اصفهان

مدیر شعب بانک ایران زمین استانهای اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری به همراه تعدادی از مدیران ارشد از سایت تولید شرکت آب لوله اصفهان بازدید کردند و با مدیران شرکت، به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش سادس به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، در این دیدار ابتدا دکتر شعاعی مدیر عامل شرکت ضمن قدردانی از حضور مدیران بانک ایران زمین در شرکت آب لوله اصفهان، این دیدار را سرآغاز تعاملات هر چه بیشتر شرکت با این بانک ارزیانی کرده، و نسبت به معرفی شرکت اظهار داشت: این شرکت تولید کننده انواع لوله و اتصالات مطابق با استاندارد های بین المللی از سایز های ۶ تا ۶۳۰ میلیمتر در رده های فشاری ۲.۵ الی۴۰ اتمسفر جهت مصارف آب، فاضلاب،گاز و سیالات صنعتی، مطابق با استاندارد های بین المللی در انواع مواد اولیه با گریدهای مختلف جهانی شرکت آب لوله را جزء برترین شرکت ها در صنعت لوله و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن قرار داده است.

وی افزود: این شرکت در ۳ فاز طراحی شده است که به علت برخورد با تحریم های اروپا دو فاز دیگر معلق شده و بازار اروپا را از دست داده ایم اما با تلاش های زیاد توانسته ایم به کشور های همسایه صادرات داشته و جز ۱۰ شرکت فعال برتر این صنعت در کشور قرار بگیریم.

وی در ادامه از سخت بودن شرایط تولید در عرصه کسب و کار صحبت کرد و با اذعان به این نکته که حفظ شرایط کارخانه با حداقل تولید در شرایط کنونی امری بسیار سخت است که در این مسیر همکاری و مساعدت سازمان های ذیربط علی الخصوص سیستم بانکی می تواند بسیار کارگشا باشد..

در ادامه، سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری ضمن ابراز خرسندی از وجود نیروی انسانی متعهد و کار آفرین دغدغه اصلی خود را حمایت از شرکت های فعال در سطح منطقه دانست و اظهار کرد: حفظ سرمایه های انسانی و تبادل و تعامل سایر منابع و نگهبانی از دستاوردهای صورت گرفته در این عرصه برای همه تعهد آور است و بانک ایران زمین نیز بر اساس سیاست ها و اهداف و بخشنامه های ابلاغی یاور و راهنمای همه مشتریان ارزنده است.

وی همچنین به خشکسالی های اخیر اشاره و لزوم نیاز به سیستم آبیاری مدرن را یاد آوری نمود و نظر به اینکه بانک ایران زمین با شعار ایران زمین خانه ماست آمادگی خود را جهت یاری رساندن به کسانی که برای حفظ ایران زمین و منابع آن تلاش می کنند اعلام کرد.

وی در پایان اظهار کرد: بازار رقابت از سویی و وضعیت اقتصادی کشور از سویی دیگر هرچند عرصه فعالیت را دشوار نموده است ولی می توان با پشتکار و تلاش مضاعف بر مشکلات فائق آمد و مسیر رشد و تعالی را پیمود. این نشست با بازدید از قسمت های مختلف شرکت پایان پذیرفت.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *