کشف 362 کيلو مواد مخدر در پوشش بار قايق موتوري

فرمانده انتظامي استان از کشف 362 کيلو و 500 گرم ترياک و حشيش از دو دستگاه خودرو تريلري که در پوشش بار قايق موتوري اقدام به حمل مواد مخدر مي کردند، خبر داد .

به گزارش سادس به نقل از پايگاه خبري پليس سردار “کامراني صالح”گفت : در پي اقدامات اطلاعاتي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز محرز شد که قرار است مقدار قابل توجهي مواد مخدر با استفاده از دو دستگاه تريلي، در پوشش بار قايق موتوري از استان هاي جنوبي کشور از طريق استان البرز به شمال کشور منتقل شود .
وي با اشاره به اينکه بلافاصله اکيپي از ماموران عمليات ويژه پليس مبارزه با مواد مخدر البرز به محورهاي اصلي استان، منتهي به شهرهاي شمالي اعزام و پس از استقرار در محل هاي احتمالي تردد خودروها و کنترل و پايش نامحسوس محورها ، تريلي هاي مورد نظر را شناسايي کردند، بيان داشت: با رعايت موازين قانوني و امنيتي ، خودروهاي مذکور متوقف و به همراه دو نفر حمل کننده مواد مخدر به پليس مبارزه با مواد مخدر البرز منتقل شدند .

سردار کامراني صالح با بيان اينکه پس از بررسي دقيق ماموران مشخص شد که مواد مخدر مذکور در بدنه دو قايق موتوري جاسازي شده است اظهار کرد : از يکي از قايق ها 26 بسته به وزن 202 کيلو و 500 گرم ترياک و از قايق ديگر ، 160 بسته به وزن 160 کيلوگرم حشيش که به صورت ماهرانه اي جاسازي شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامي استان البرز با بيان اينکه دو متهم پس از تشکيل پرونده تحويل مراجع قضائي شدند، خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزي ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر از ابتداي سال جاري تا کنون 6 تن انواع مواد مخدر در استان البرز کشف شده است .#

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *