طاهری: استقلال قرمزها را نگران کرده است

به گزارش سادس:

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بختیار رحمانی باید افتخار کند روی نیمکتی می‌نشیند که نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا روی آن حضور دارند.

به گزارش مشرق، بیژن طاهری درباره تساوی یک بر یک استقلال مقابل فولادخوزستان در هفته دهم و اینکه روند صعودی این تیم متوقف شد، اظهار داشت: از روز اول به این تیم اعتقاد داشتم و حمایتم را اعلام کردم. بارها گفته بودم که این تیم درست می‌شود. می‌بینید که استقلال چقدر نسبت به روزهای اول بهتر شده است. بازی با فولاد در خانه حریف بود، حریفی که نسبت به هفته‌های ابتدایی بهتر شده و فوتبال خوبی بازی می‌کند.

وی با بیان اینکه استقلال جزو تیم‌های مدعی خواهد شد، تصریح کرد: گفته بودم استقلال به روزهای اوج بازمی‌گردد. آنها مقابل فولاد دو بازیکن تخصصی خودشان یعنی خسرو حیدری و وریا غفوری را در اختیار نداشتند، اما جناح راست لَنگ نزد و به اصطلاح فلج نشد. این تیم از تعطیلات لیگ استفاده کرد و فوتبال روانی را بازی می‌کند. تیمی که پانزدهم جدول بود، خیلی از آن انتقاد می‌شد. برخی‌ها می‌گفتند سابقه نداشته استقلال در این جایگاه قرار بگیرد، اما من می‌دانستم به شرایط عادی بازمی‌گردد. این حرف‌ها به این معنی نیست که استقلال ضعفی نداشته باشد، اما سال اول مربیگری علیرضا منصوریان است و نسبت به روزهای اول باتجربه‌تر شده است.

پیشکسوت استقلال در مورد فاصله امتیازی این تیم با پرسپولیس، گفت: همه در بازی استقلال مقابل پرسپولیس نگران استقلال بودند، اما دیدید که چه فوتبالی بازی کرد. اتفاقا نوع بازی‌ استقلال برای پرسپولیسی‌ها نگران کننده شده که این گونه فوتبال را به نمایش می‌گذارد. بازیکنان استقلال امروز فوتبال با اعتماد به نفسی را بازی می‌کنند.

طاهری در خصوص انتقاداتی که از عملکرد بختیار رحمانی و کاوه رضایی می‌شود، عنوان کرد: بازیکنان بزرگ در سال اول حضورشان در استقلال و پرسپولیس نمی‌توانند چهره خوب‌شان را ارائه دهند. زمانی که ناصر محمدخانی از بانک ملی به پرسپولیس آمد، در سال اول همه گفتند این چه بازیکنی بود که پرسپولیس جذب کرد. پس از یک سال همه خدا را شکر می‌کردند که محمدخانی به پرسپولیس آمد.

وی خاطرنشان کرد: بختیار تنها یک مورد حاشیه داشت که به تعویضش مقابل سیاه‌جامگان بازمی‌گشت. بختیار باید افتخار کند روی نیمکتی می‌نشیند که نصرالله عبداللهی و بهتاش فریبا روی آن حضور دارند. او نباید چنین مسائلی را بوجود بیاورد. کاوه رضایی تا اینجا خوب کار کرده و بختیار هم مقابل فولاد بازی بدی انجام نداد. در این میان بختیار کمی حساس است و وارد حاشیه شده است. قول می‌دهم در روزهای آینده این دو بازیکن خوب شوند.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *