سلطانی‌فر: پیشنهاد ریاست فدراسیون فوتبال و کمیته المپیک را داشتم

[ad_1]

به گزارش سادس:

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اعلام کرد: در دوره‌ای برای ریاست کمیته ملی المپیک و فدراسیون فوتبال پیشنهاداتی را داشته است.

به گزارش مشرق، مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: دو سالی که در سازمان تربیت بدنی بودم شرایطی را برایم فراهم کرد تا با قهرمانان، مربیان و بدنه ورزش در تماس بودم. من زمانی که در استانداری هم بودم مجموعه بدنه ورزش با من در تماس بودند و  حتی یکی دو بار دوستان ما را برای پست ریاست کمیته ملی المپیک نامزد کردند اما شرایط فراهم نشد.

وی افزود: یکی دو بار به صورت جدی برای ریاست فدراسیون فوتبال مطرح شدم اما اعتقاد داشتم رئیس فدراسیون فوتبال باید تمام وقت کار کند. به من گفته بودند با حفظ سمت استانداری به فدراسیون بیایم نمی‌توانستم چون حجم کار زیاد بود.

سلطانی‌فر در پاسخ به این سوال که در چه زمانی شما برای ریاست مطرح بودید خاطرنشان کرد: یکبار زمانی که سال 77 به زنجان رفتم این موضوع مطرح شد و یکبار هم در دهه 80 بعد از صفایی فراهانی البته من در 20 سال گذشته با مدیران ورزش ارتباط داشته‌ام و همینطور علاقه و انگیزه خودم باعث شد ارتباطات قطع نشود. دوستان مرا در جریان اخبار می‌گذاشتند و روسای فدراسیون‌ها هم برای خیلی‌ از کارها با من مشورت می‌کردند و اگر مشکلی داشتم با من تماس می‌گرفتند در این مدت ارتباط من اصلا با ورزش قطع نشد.

[ad_2]

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *