آمادگی مرزبانان برای برگزاری دومین دوره انتخابات مجلس / افزایش کنترل مرزها

جانشین مرزبانی ناجا از افزایش کنترل مرزها و آمادگی مرزبانان برای تامین امنیت در برگزاری دومین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.

به گزارش  سادس به نقل ازپایگاه خبری پلیس، سردار “محمد کاظم تقوی “در مراسم صبحگاه ستاد مرزبانی ناجا با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : نیروهای مسلح ما مفتخر هستند که فرمانده آنها یک مجتهد عالم است.

وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری که فرمودند ” من انقلابی ام ” افزود : این روحیه سرلوحه کارها و ماموریت های مرزبانان است.

جانشین مرزبانی ناجا ادامه داد : با همکاری ، همدلی و همزبانی ای که بین مرزنشینان و دریابانان ما وجود دارد مبارزه با قاچاق در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به خوبی و با سرعت در حال انجام است.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه به اصل امر به معروف و نهی از منکر ، همه نیروها را به توجه در اعمال و کارها در سطح فردی و سازمانی دعوت کرد.

جانشین مرزبانی ناجا در پایان با اشاره به نزدیک شدن به روزهای برگزاری دور دوم انتخابات در کشور گفت : کنترل در مرزها افزایش یافته و امیدواریم همچون گذشته شاهد برگزاری انتخاباتی امن با حضور پر شور مردم بصیر کشورمان در پای صندوق های رای باشیم.

 

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *