کشف ۷۰ درصد مواد مخدر در شرق کشور/ آمادگی کامل پلیس برای مراسم اربعین حسینی

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه،۷۰ درصد کشفیات مواد مخدر در شرق کشور انجام می شود، گفت: این موفقیت نشان دهنده همکاری و آمادگی کامل نیروها است چرا که افزایش کشفیات در مرزها، مانع ورود مواد مخدر به داخل شهر ها می شود.

سردار ” حسین اشتری” در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان زنجان در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات ناجا برای مراسم اربعین، گفت: تمهیدات لازم در این رابطه پیش بینی شده و پلیس امسال با آمادگی بیشتری نسبت به سال های گذشته حضور خواهد داشت.

وی گفت: سه مرز مهران ، چزابه و شلمچه و یک مرز دریایی نیز برای تردد زائران اربعین حسینی (ع) در نظر گرفته شده، در تلاش هستیم با آمادگی کامل، مطلوب ترین خدمات به زوار ارائه شود، شایسته است که زائران نیز در این ایام به هشدارها و توصیه های پلیس توجه کنند.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه همه استان ها این آمادگی را دارند که زائران کربلا را بدرقه کنند، به زوار توصیه کرد: سفر خود را به روزهای نزدیک اربعین موکول نکنند و برای تسهیل در عبور و مرور از وسائل نقلیه عمومی استفاده نمایند.

سردار اشتری درباره وضعیت امنیتی کشور، بیان داشت: نیروی انتظامی به دلیل دارا بودن پلیس حرفه ای و دانش محور جایگاه مطلوبی در منطقه و فرامنطقه دارد و توفیقاتی در داخل و خارج از کشور به دست آورده است.

وی به تعامل خوب نیروی انتظامی با اکثر کشور ها اشاره و بیان کرد: تعامل با بیش از۴۰ کشور با همکاری پلیس بین الملل افزایش داشته بطوری که در نمایشگاه ایپاس شاهد مشارکت ۳۲ کشور خارجی بودیم.

سردار اشتری به تلاش های ناجا در امر مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت : تعامل و همکاری با دستگاه قضا به افزایش ۱۵ درصدی کشفیات موادمخدر در سال جاری منجر شد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه ۷۰ درصد مواد مخدر در شرق کشور کشف می شود، گفت: این موفقیت نشان دهنده همکاری و آمادگی کامل نیروها است چرا که افزایش کشفیات در مرزها، مانع ورود مواد مخدر به داخل شهر ها می شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به افزایش تجهیزات روز پلیسی در راستای کشف مواد مخدر اشاره کرد و گفت: در همین رابطه، نیازمندی ها را به مسئولان مربوطه اعلام کرده تا تجهیزات لازم تهیه و به کار گیری شود.

فرمانده ناجا درخصوص وضعیت انسداد مرزها، گفت : به همان اندازه که اعتبارات از طریق وزارت کشور و مسئولان مربوطه در اختیار نیروی انتظامی قرار گیرد، انسداد مرزها کامل تر انجام خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *