کشف 70 درصد مواد مخدر در شرق كشور/ آمادگي كامل پليس براي مراسم اربعين حسيني

فرمانده ناجا با اشاره به اينکه،70 درصد كشفيات مواد مخدر در شرق كشور انجام مي شود، گفت: اين موفقيت نشان دهنده همكاري و آمادگي كامل نيروها است چرا که افزايش کشفيات در مرزها، مانع ورود مواد مخدر به داخل شهر ها مي شود.

سردار ” حسين اشتري” در حاشيه مراسم تكريم و معارفه فرمانده انتظامي استان زنجان در جمع خبرنگاران درباره تمهيدات ناجا براي مراسم اربعين، گفت: تمهيدات لازم در اين رابطه پيش بيني شده و پليس امسال با آمادگي بيشتري نسبت به سال هاي گذشته حضور خواهد داشت.

وي گفت: سه مرز مهران ، چزابه و شلمچه و يک مرز دريايي نيز براي تردد زائران اربعين حسيني (ع) در نظر گرفته شده، در تلاش هستيم با آمادگي کامل، مطلوب ترين خدمات به زوار ارائه شود، شايسته است که زائران نيز در اين ايام به هشدارها و توصيه هاي پليس توجه کنند.

فرمانده ناجا با اشاره به اينكه همه استان ها اين آمادگي را دارند كه زائران كربلا را بدرقه كنند، به زوار توصيه کرد: سفر خود را به روزهاي نزديك اربعين موكول نكنند و براي تسهيل در عبور و مرور از وسائل نقليه عمومي استفاده نمايند.

سردار اشتري درباره وضعيت امنيتي كشور، بيان داشت: نيروي انتظامي به دليل دارا بودن پليس حرفه اي و دانش محور جايگاه مطلوبي در منطقه و فرامنطقه دارد و توفيقاتي در داخل و خارج از كشور به دست آورده است.

وي به تعامل خوب نيروي انتظامي با اكثر كشور ها اشاره و بيان کرد: تعامل با بيش از40 كشور با همكاري پليس بين الملل افزايش داشته بطوري كه در نمايشگاه ايپاس شاهد مشارکت 32 كشور خارجي بوديم.

سردار اشتري به تلاش هاي ناجا در امر مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و گفت : تعامل و همکاري با دستگاه قضا به افزايش 15 درصدي کشفيات موادمخدر در سال جاري منجر شد.

فرمانده ناجا با بيان اينكه 70 درصد مواد مخدر در شرق كشور کشف مي شود، گفت: اين موفقيت نشان دهنده همكاري و آمادگي كامل نيروها است چرا که افزايش کشفيات در مرزها، مانع ورود مواد مخدر به داخل شهر ها مي شود.

عالي ترين مقام انتظامي کشور به افزايش تجهيزات روز پليسي در راستاي کشف مواد مخدر اشاره کرد و گفت: در همين رابطه، نيازمندي ها را به مسئولان مربوطه اعلام کرده تا تجهيزات لازم تهيه و به كار گيري شود.

فرمانده ناجا درخصوص وضعيت انسداد مرزها، گفت : به همان اندازه كه اعتبارات از طريق وزارت كشور و مسئولان مربوطه در اختيار نيروي انتظامي قرار گيرد، انسداد مرزها كامل تر انجام خواهد شد.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *